Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok állandóan álmos?

Miért vagyok állandóan álmos?

Figyelt kérdés
Mióta nyár van, hozzászoktam hogy 3 körül alszom el, és mindig kipattan a szemem már 8-9kor tehát nem alszom túl sokat. Egész nap keringek ilyenkor, nincs kedvem semmihez, nagyon fáradékony vagyok. Nehezen alszom el, folyamatos stressz érzet, lüktet mindenem, viszont ha elalszom akkor nyugodtak az "éjszakáim" ... aztán mihelyst felkelek, azonnal újra álmosnak érzem magam ... pl ma 8kor keltem, visszafeküdtem, és nemrég ébredtem, mégis bírnék aludni :S más is van így? régen nagy dolog volt nálam, h éjfélig ébren vagyok, 11kor már szerettem aludni, semmi bajom nem volt, de most ... :S átaludnék szívesen vagy 2 napot... :S:D
2010. aug. 6. 13:45
 1/3 A kérdező kommentje:

ha számít valamit, depressziós és pánikbeteg vagyok, nem igazán élvezem a napjaimat sem :S

kort elfelejtettem: 24/L

2010. aug. 6. 13:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Szoktasd vissza a szervezeted a korábbi elalvásra. Nekem is volt időszak, mikor teljesen eltolódtam a hajnali lefekvés irányába, aztán valamennyire visszaszorítottam, és mikor legközelebb éjszakáztam, után egy hétig olyan voltam, mint egy alvajáró. Így a szervezeted nem tudja kipihenni magát, ha mindig csak 5 órákat alszol.

De ha azok után, hogy normális időben fekszel és megfelelő mennyiséget alszol, még mindig fáradt vagy, én elmennék dokihoz, mert sok mindenre utalhat. Először viszont számolj le ezzel a rossz szokással! Meg lehet járni vele.

2010. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert felborult a biológiai órád. Feküdj le 10 körül, aludj és 6-8 körülj kelj. Napközben mozogj, spoltolj, egyélsok züöldsége, gyümölcsöt!
2010. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!