Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bedugult a fülem és alig...

Bedugult a fülem és alig hallok valamit, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

segítsetek lécci.. nagyon megijedtem!! bedugult a fülem és alig hallok valamit..:S

ha elmegyek dokihoz mit fog csinálni??

bár mondjuk a mi háziorvosunk tuti nem fog csinálni semmit..

olyan rossz.. ugye nem fogok MEGSÜKETÜLNI??


2010. aug. 5. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
nyeldekeljél vagy szopogass el cukorkát, el fog múlni, észre se veszed.
2010. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Zsírdugó van a füledben, ami olyan mélyen található, hogy a normál fültisztítással nem tudod kiszedni.

Gondolom kicsit zúg is a füled. A fülészetre menj (fül-orr-gége) és valószínű, hogy ki fogják mosni a füledet. Ez egyáltalán nem fáj, sőt, utána nagyon megkönnyebbülsz és újra hallasz.

2010. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
dehogy fogsz megsüketülni, vegyél olyan fül sprayt, amit reklámoznak
2010. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

kiskoromba már volt kimosva a fülem és nem maradtak vmi jóó emlékeim..:S

emlékszem, hogy már csak vizsgálatra kellett visszamennem és anyukám úgy húzott be az ajtón mert én nem voltam hajlandó magamtól..:)

2010. aug. 5. 23:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
csak bele spriccolnak a füledbe, ne legyél hülye
2010. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye..
2010. aug. 6. 00:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el fülészetre,egyáltalán nem fáj,mikor kimossák a füled. Olyan érzés,mintha belemenne a víz a strandon,vagy akár fürdés közbe. Ne félj,csak jobb lehet utána! :)
2010. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, kiskorodban persze, hogy féltél! Ki ne félt volna? Én is marhára megijedtem, mikor pár éve életemben először ki kellett mosni. Azóta viszont rögtön megyek, ha ez a gondom. lehet, hogy nem jól emlékszel. Szóval: egy műanyag fecskendőbe langyos vizet szívnak fel (tű nincs!) és belespriccelik a füledbe, hogy a zsírdugó kijöjjön. Nem fáj. Egyáltalán.
2010. aug. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
háát igazatok lehet.. amúgy oda kell vmi beutaló??
2010. aug. 6. 00:16
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fül-orr-gégére ált. nem kell beutaló,de ha gondolod,és van időd kérj a háziorvostól.
2010. aug. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!