Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Víz ment a fülembe és nagyon...

Víz ment a fülembe és nagyon bedugult egyáltalán nem hallok az egyik fülemre mit csináljak?

Figyelt kérdés
jaj lécci vki mondjon vmit me megőrülök...hogy menjek így ki utcára ??
2009. máj. 10. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz! Ha csak ez baj, megoldható. Feküdj oldalt arra a füledre, amelyikbe belement a viz. Szép lassan, meleget érezve ki fog csordogálni.
2009. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
84%
Azonnal menj el orvoshoz! Tesom is hasonlóan volt és halogatta az orvoshoz menést mert veled ellentétben ő még hallott, de csak begyulladt és rosszabodott az állapota igy hosszabb kezelést kapott.
2009. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
85%

előző vagyok

ez függ a viz mennyiségétől, a füled érzékenységétől

2009. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
húú nagyon köszi az elsőnek :) háát már vmennyire jobb,demég mindig érzem hogy van bennem..másodiknak,mennék én,de ilyenkor hova? :)
2009. máj. 10. 16:19
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Ugrálj egy kicsit fél lábon! Azon, amelyik oldali füledbe víz ment. :) Nekem már bevált :)


De ha később is vannak panaszaid, és már tudod, akkor tényleg nézesd meg egy orvossal. De hátha nem lesz gondod vele.

2009. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hú lehet, hogy hülyeség amit írok, de én egyszer óvatosan belefújtam meleg levegőt hajszárítóval, nekem attól helyrejött.
2009. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszercsak magától ki fog folyni a víz, nem kell izgulni. Ha 1 napon belül nem javul akkor meg menj dokihoz.
2009. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, hanem keress fel egy fülészetet, kb 2 perc alatt fájdalommentesen megoldják a problémádat. akár ügyeletre is elmehetsz. tudom milyen szar az ilyen amikor mész az utcán és gyakorlatilag süket vagy a füledben pangó zsírtól és víztől, én évente járok fület mosatni a fülészetre emiatt.
2009. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi neked is harmadik válaszoló,jót ugráltam :) nem nagyon jött már belőle semmi de azér köszi :) köszi negyedik,majd ezt is kipróbálom,de nem most,mer má szétnyomkodtam a fülem meg ahogy nyúlkáltam bele..háát..szerintem elég ennyi neki most így hirtelen :) az a lényeg hogy már nem "érzem magam barlangba" :) köszi mkinek mégegyszer
2009. máj. 10. 16:33
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

fülmosás

valszeg a fülzsír dugót képezett a füledben

és nem árt ha viszel magaddal egy plusz felsőt

2009. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!