Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Víz ment a fülembe és nagyon...

Víz ment a fülembe és nagyon bedugult egyáltalán nem hallok az egyik fülemre mit csináljak?

Figyelt kérdés
jaj lécci vki mondjon vmit me megőrülök...hogy menjek így ki utcára ??
2009. máj. 10. 16:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, valószínűleg tényleg zsírdugó van benne. most hiába dugult ki, újra be fog hamarosan, ha nem mész el kimosatni fülészhez. ja, és addig se nyúlkálj bele, mert mélyebbre tolod a dugót. plusz pólót nem szükséges magaddal vinned, tesznek rád majd egy előkét úgy mossák ki. tényleg nem fáj, sőt sztem vicces is:D
2009. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

Neked is olyan tipusú a fülzsírod, mint nekem: töményebb az átlagnál,m ezért nem folyik ki, és felgyülemlve beragad. Orvos ki tudja mosni,...

Vagy ne, inkább vegyél a gyógyitárból fülgyertyát, az erre való, kifolyatja a füledből a trutyit.

2009. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

én irtam a plusz pólót

engem a fülész simán eláztatott :) pedig tett rám mindent, mégis valahogy melléfolyt

2009. máj. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: akkor béna volt a doki, vagy az asszisztens.:) én évente járok fülmosásra, mert nagyon dugulós a fülem, és engem még nem áztattak el soha:)
2009. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem is ugyanez volt a problémam,a fülem fájt mivel pár napja úsztam és teljesen be volt dugulva.Sok mindent kipróbáltam,de a leghatásosabb,ami után rögtön jobb lett,higy vettem a gyógyszertárban egy nagyobb fecskendőt (min 25 mls) és mint a rendelőben is szokták a fülmosást langyos vízzel belespriccelsz.De ne lassan engedd bele hanem egy gyors nyomással és rakd minnép beljebb a füledbe.Ezt ismételt meg 4-5 ször.Ha ezután se lesz jobb menj el orvoshoz.
2019. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!