Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek a fáradság ellen?...

Mit tegyek a fáradság ellen? Tippek?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok. És mostanában totál kómás meg fáradékony vagyok. Vérszegény meg beteg sem vagyok!

De tegnap este is már éjfélkor aludtam és 9kor keltem, délután is aludtam 2órát, és most mégis annyira fáradt meg álmos vagyok... Már megittam 1 doboz energiaitalt, de semmi változás:S Alig várom már, hogy aludhassak.


2010. aug. 5. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem abban fáradsz el, hogy nem csinálsz semmit. de ez halál komoly, én is éreztem ezt amikor még a "nyári szabadságomat" töltöttem. már 2. hete hogy hajnali 4-kor kelek, mert 6-ra be kell érnem dolgozni (nyári gyakorlat), és délután 1-2 akár fél 3-ig is bennt vagyok. egész nap talpon vagyok és rohangálok, aztán délután még vásárlás ez az...és olyan 5-6 óra körül fáradok el. de amúgy a meleg is így "elnyomja az embert"...tudod mennyire jó hajnali 6-kor dolgozni a 200fokos kemencék mellett amikor kinnt 34 fok van és délben megyek haza....hmm...fincsíí....ezt nem szemrehányás képpen írtam :)

energiaital helyett pedig fogyassz több vitamint, gyümölcsöt, zöldséget...

2010. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
orvosnál voltál? vérvétel, labor bolt? nyilván valami hiánybetegséged van, de lehet akár leukémiád (nyilván ez nem nagyon valószínű) is, tessék kivizsgáltatni magad
2010. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha többet alszol a kelleténél, attól is fáradtnak érzed magad. Próbálj minél aktívabb lenni napközben, sportolj, csinálj magadnak programokat. És ha éjfélkor már alszol, húzd fel az órát 8-ra. Frissebb leszel, tuti.
2010. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!