Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van egész nap teltségérz...

Miért van egész nap teltségérzetem meg miért érzem magam furán?

Figyelt kérdés
Ma nem ettem csak két szendvicset, egy fornettis kakaóscsigát meg 4 db forntetis csokit. De egész nap teltségérzetem volt...Meg fáj az alhasam mintha meg akarna jönni már.. (meg kéne) Inni enni alig tudok mert kicsit émelygek meg ez a teltsé érzet.. napok óta nem tudok WC-zni se, de folyamatosan ki kell járnom pisilni... ez mitől lehet?
2010. aug. 2. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Haaat, elofordulhat, hogy terhes vagy?

Nekem ilyen tuneteim voltak es el is felejtettem mikor kellett volna megjonnie...most a 27 hetben boldogan varom a kisfiamat...

2010. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy nem!.... Fogamzás gátlót szedek egy hónapja (első hónapban nem hat) de kiszakadt a gumi a barátommal... Nem ment el bennem, abba hagytuk azonnal de az előváladéktól nagyon félünk... most bevallom, levert a víz erre a válaszra... 17 éves vagyok... amúgy ez a gumi kiszakadás két-három hete volt. most kéne megjöjjön az egy hét szünetben..
2010. aug. 2. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudhatod. Vettel tesztet? Mi a helyzet azota?

Anyosom 17 volt mikor teherbeesett elovaladek jovoltabol a ferjemmel. Akkor nagyon nehez volt neki, de elete legjobb tevedese o.

Remelem minden rendben veled!

2010. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azóta megjött a menzeszem, de majd elmegyek nőgyógyászhoz mindenképp!!
2010. aug. 7. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Legdurvább esetbe terhesség.

Amúgy PMS? szerintem arról lehet szó!

2010. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként lehet gyomorsav is

És egy sima vírus is

2010. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mit jelent az hogy PMS...?

Mensi után még lehetek terhes?

2010. aug. 7. 22:59
 8/8 Doruss ***** válasza:
Post-menstruációs szindróma, nézz utána neten, sok mindent írnak róla. Menj el nőgyógyászhoz minél hamarabb, ő majd tud segíteni és eloszlatja a kételyeket.
2010. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!