Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Árt vagy használ, ha heti 1-2...

Árt vagy használ, ha heti 1-2 zuhanyzást kihagyok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy avn 1-2 nap mikor nem fürdöm, csak fogatmosok, meg arcot.

Lehet hogy jó a bőrömnek ha egy kicsit hagyom a természetse savköpenyét pihenni és atermészetes zsírokat rajta és nem próbálom klóros vízzel és szappannal leszedni? Ettől még nem leszek büdös és természetsen alsóneműt is cserélek.


2008. nov. 22. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
A franciák heti 1* fürdenek, a többin csak mosakodnak, mégis eléd sokra tartják magukat.
2008. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
bocs,:elég
2008. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudom, véleményem szerint undorító, ha valaki két napig nem fürdik, ha nő az illető akkor meg pláne.

Elvileg semmivel sem lesz jobb...

2008. nov. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem gond, csak rendszerességet vigyél bele, pl minden második nap zuhanyozz, mert azzal nem használsz semmti a bőrödnek, ha random módon nem mosakodsz.
2008. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gáz.néha nálam is előfordul,h elalszok,vagy nincs kedvem,persze reggel bepótolom.:-)

meg attól is függ mit csinálsz,mert ha "koszos" munkát végzel,akkor nem vmi jó dolog kihagyni.

2008. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek az előttem szólóval. =)
2008. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ha délután megyek valahova akkor elötte mindig lezuhanyzom, és este amikor megjövök már nem mer elötte pár órával már fürödtem. De mondjuk ha izzadság szagom van,vagy tiszta kosz lettem akkor akkor is kénytelen vagyok zuhanyozni :D
2008. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tanuló vagyok, a tesi a hét elején van velem még hétvégén fordul elő hogy későn érek haza egy bulioból és már nem mosakszom csak reggel. Ennek kapcsán jutott eszmbe a kérdés.
2008. nov. 22. 11:37
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha wc használat után legalább megmosakszol alulról, akkor végülis nem árt, ha ezen kívűl kihagyod 1 napig a fürdést, amennyiben nem izzadsz le.
2008. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nedves törlőkendővel töröld meg a hajlataidat, ebben az esetben kihagyhatod a rendes tisztálkodást.
2008. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!