Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális az, ha ok nélkül...

Normális az, ha ok nélkül rámjön a sírás? Nem tudom, hogy miért sírtam.

Figyelt kérdés
Előbb apámmal beszélgettem, hogy mennyire nem várom az augusztust, ugyanis akkor rakják fel a fogszabályzót. Aztán mondtam, hogy biztos fájni fog meg minden ilyen... És elkezdtem sírni. Nem tudtam hogy mért sírok, mert a fogszabályzó miatt nem, mert azt akartam és valamennyire vártam is, mert kíváncsi voltam(persze apám azt hitte hogy amiatt sírok, és egyből már mondta, hogy akkor meg se lesz csináltatva ha így állok hozzá, stb...). Aztán próbáltam nagy szipogva elmagyarázni, hogy nem amiatt van, magam sem tudom mért csinálom ezt. Egyszerűen csak rámjött. Most nyugodtam meg. Ez normális?! Már kezdek megijedni, hogy baj van velem :S
2010. júl. 22. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

ez normális! néha rám is rám jön

a sírás csak levezeti a feszültséget, megtisztulsz tőle. jobb, mintha dühöngenél és csapkodnál. ha túl sok a feszültség, az így jön ki sok embernél, mint amikor tele a pohár, még egy csepp, és kicsordul.

2010. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is előfordult jónéhányszor. Vannak az életemben (mint mindenki máséban) hullámvölgyek. Egyszer fenn, egyszer lenn. Nem vagy egyedül ezzel. Ne ilyedj meg, ha tényleg sokszor előfordul, én azt tanácsolom, keress fel egy szakorvost a településen, ahol élsz. Először én is vonakodtam ettől, mert mi az hogy én pszichológushoz járok... de egy percig sem bántam meg! Ebben semmi szégyelnivaló nincs, én is felkerestem és segített. Egyszerűen kibeszéled magadból a problémákat (lehet olyanra is rájössz, amire nem is gondoltad volna hogy bánt téged). Szóval nyugi! Kitartást, én szorítok! Meglásd, majd megerősödsz (mert biztos, hogy lelki eredetű a dolog --> szerintem)
2010. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még cska most az egyszer fordult elő, de remélem, hogy többször nem fog. Ha már tényleg ott tartok, akkor felkeresek egy szakorvost. Köszönöm a válaszaitokat, megnyugodtam :)
2010. júl. 22. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!