Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fél év 3 műszakos munkarend...

Fél év 3 műszakos munkarend mellett majdnem 15 kg hízás, vérnyomás kiugrások, ez "normális"?

Figyelt kérdés

Örülök, hogy sikerült ezt a munkát megtalálnom, ugyanis egy rendőrségi ügy derékba törte az addigi karrierem, de megúsztam felfüggesztettel meg jó pár milliós kártérítéssel.


Fél éve tudtam végre ezzel a hátam mögött elhelyezkedni. Az éjszakás héten csak napi 1-2 órát tudok aludni, munkában energiaitallal tartom magam életben, délelőttös, délutános héten napi 5-6 óra megvan.


Ki, hogy bírja ezt? Hitelt kellett felvennem a kártérítés kifizetésére, most ezzel a 3 műszakkal 250 nettó körül keresek, ebből már tudok mindent fizetni.


Kelet-Magyarországon lakok, még mielőtt megjelennek a sznob trollok. Itt nem sokat érezni a marha nagy gazdasági fejlődésből.



2019. okt. 22. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

" munkában energiaitallal tartom magam életben"


Tele van mindenféle káros anyaggal. Ezenkívül az állandóan váltakozó életrended miatt is hízol - nyilván össze-vissza eszel, nagy valószínűséggel ráadásul fehér kenyér, péksütemény, stb-t.

2019. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Hosszutavon szerintem ez nem fenntarthato, teljesen ra fogsz menni. Sajnos az energiaitalok nagyon karosak, en is visszafogtam oket.


Legalabb heti egy nagyobb alvast (8 ora +) probalj meg beiktatni, ha stabilan 6 semmikeppen sem megy.


Az alvas az egyik legfontosabb dolog, szakits ra idot, mert tonkremesz!!!

2019. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Éjszakás héten miért nem tudsz aludni?

Nem áll rá a szervezeted vagy valami mást kell csinálnod nappal?

2019. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én is dolgoztam váltott műszakban, de nem híztam és vérnyomásproblémáim sem voltak - valószínűleg nálad az energiaital okozza. Nem tudom, mennyit iszol egy nap, de ha túl sokat, akkor az rendesen megbolondítja a szervezetet.
2019. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Általában 23 előtt nemtudok elaludni tehát jelen esetben max 6-ot.
2023. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Bocsánat rossz kérdés alá válaszoltam
2023. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!