Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megoldás a viszketésre?

Megoldás a viszketésre?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam címerezni, és a kukorica nagyon vágott. Azt mondták hogy kis piros foltok lehetnek rajtunk. De az normális hogy tele van velük az egész alkarom és a nyakam. Rettenetesen viszketnek és nemtudom mi lenne jó rá, ami enyhítené ezt?:S
2010. júl. 16. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Viszketésre általában a Fenistil gélt szokták javasolni.
2010. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kentem már azzal is de semmi:S most ilyen gyógyszertári rázókeverékkel kentem be a karom...de majd megőrülök:S

azért köszönöm a választ

2010. júl. 16. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Calcium sandozt se ártana innod.
2010. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem az after bite vált be a viszketésre.gyógyszertárban lehet kapni.sokkal jobb a fenistilnél.
2010. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hideg ecetes-vizes borogatás.
2010. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aloe Vera gél nagyon jó az ilyenekre!Égésre,csípésre pattanásra és sebekre!Tegnap láttam a Tescóban a kozmetika részen,pumpás kiszerelésben 1000 ft körül volt az ára.
2010. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
iszom a calsium sandos-t is rendszeresen, meg most kaptam krémet bnőmtől, ilyen allergiás kiütések enyhítésére van, de azt mondták a gyógyszertárban ha nem fog elmúlni menjek orvoshoz:S de még amiket írtatok kipróbálom, hátha beválnak
2010. júl. 18. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!