Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugráló vérnyomás ellen mit...

Karoly183 kérdése:

Ugráló vérnyomás ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Hanyingerem, mellkasi szúrásom szedulesem volt elmentem haziorvosomhoz hazaküldött azzal hogy igyak vizet a front miatt van elmentem maganklinikara kivizsgáltak 1 óra alatt szivultrahang, labor, nyugalmi-terheleses, ekg azt mondtak vegyek vérnyomásmerot ma reggel vettem és megmértem 140/50 volt utánna ra 10 percre 130/80 utánna ra fel órára 105/65 most megint “felment” 115/80ra..ugrál a vérnyomásom..lehet ez a front miatt vagy a stressz miatt( elmúlt 1honapban annyi stresszt éltem meg mint az elmúlt 24 évemben együttvéve nem..) 24F
2019. szept. 21. 18:13
 1/3 A kérdező kommentje:
* a vizsgálatok negatívak, a szívem egezseges.
2019. szept. 21. 18:15
 2/3 anonim ***** válasza:

A vérnyomás soha sem egyforma .A vérnyomás mérő használatáról mellékelnek is tájékoztatót ,hogy kell helyesen használni.Lehetőleg mindig azonos módban mérjed .

Ez egyik sem volt magas érték .

2019. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na ja... ezek a kertben termett vérnyomásmérők... egyszóval egyáltalán nem hitelesítettek! Én négyszer ötször megmérem egymás után, és az eredmények átlaga mindig 120/80. Pedig van hogy 180/ is mér. És ez a normális.
2019. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!