Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi ez és lehet -e ellene...

Mi ez és lehet -e ellene valamit csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2015. máj. 31. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Csalánkiütésnek látszik. Nekem kiskorom óta van, semmi nem javít rajta. Együtt kell élni vele.
2015. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg csalánnak látszik,de annyira nem vagyok biztos benne, az enyém ennél durvább volt.

Nekem tavaly novemberben jött ki, azóta se, viszont semmi garancia,hogy soha nem is fog kijönni rajtam. Diéta, kerülni ezt-azt, így kevesebb rá az esély. Igaz, azt mondta a bőrgyógyász,hogy a hideg levegő is kiválthatja, de azért kerüljek bizonyos ételeket. Kaptam rá gyógyszert, igyak calcium-ot, ezek elmulasztották, illetve nem kezdtem el viszketni.

Az nem lehet,hogy száraz a bőröd? Sajnos annyira nem látom. Viszket is? Néha előjön, utána eltűnik?

2015. máj. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nekem mindig ilyen.. Kicsit idegesítő, tehát akkor ez serdülőkori betegség lehet?
2015. máj. 31. 23:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már nem vagyok serdülő, 26 vagyok,de lehet neked amiatt jött ki ez a valami. Nem tudom. Bőrgyógyász tudná megmondani mi ez.

Viszont nekem a csalánkiütéseim nem mindig ugyanott jöttek ki. Valamikor arcon, máskor lábon, utána a kezem ujjain. Nem tudom, van-e olyan, hogy ugyanazon a helyen jön ki mindig.

Még eszembe jutott, hogy azt mondta menjek el fogorvoshoz is. Megtörtént, talált egy fogat ami nagyon rossz volt, de én nem is éreztem,hogy fájna. Megcsinálták, és utána történt,hogy nem jött ki a csalán. Na meg egyes ételek elkerülése.

Szóval inkább menj el te is egy bőrgyógyászhoz, kérdezd meg, nem tart semeddig se. Nekem épp nem volt egy darab sem mikor odaértem, így képről mutattam meg neki. De mondom, az enyém sokkal pirosabb is volt, és vagy 6 képet mutattam neki az arcomról, lábamról, hátamról, stb.

2015. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!