Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szörnyű ez a köhögés és semmi...

Szörnyű ez a köhögés és semmi se segít. Valakinek valami tapasztalat ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Először is el fogok menni allergia vizsgálatra, de úgyis valami virágra vagyok, mert csak nyáron jön ki. Csak jelenleg nagyon lekot a gyerek 6 hónapos kisbaba anyukája vagyok, és idom se nagyon engedi. A lényeg, hogy 2 éve nyáron kezdődött elkezdtem köhögni és kaptam rá egy szteroidos szurit 3 hónapig nem is volt bajom. Idén már április fele elkezdődött és megint kaptam szurit de 3 hét után újra visszajött. Kb 20-30 percenként a semmiből elkezdek köhögni, száraz köhögés mintha valami kaparná a torkom majd meg fulladok néha van, hogy már annyira, hogy öklendezem is, és a könnyem is folyik. Nem segít semmi, és nem tudom mi ez. 1 hónapja megint elmúlt majdnem 3 hétig és most 3 napja megint visszajött. Mi az isten lehet ez volt már valakinek ilyen? Megőrülök, úgy kell mindig a szobabábol kiszaladni ha alszik a baba mert felkel annyira köhögök és persze engem is zavar. Ès tényleg csak nyáron van de a legszebb hogy most elmúlt és most megint visszajött. Újra kivirágzott egy virág ami egy hónapja volt vagy mi az isten :( már nem tudom mit csináljak de nagyon rossz. Valakinek valami ötlet vagy tapasztalatból valami tanács :) előre is köszönöm

júl. 26. 22:06
 1/1 qborka ***** válasza:
Nekem ugyan csak 2 hónap volt, de néha megszólani nem tudtam, úgy rám tört. Pulmonológián felírtak valami asztma gyógyszert,ilyen befújós cuccot, 5-6 alkalom után elmúlt. Túl voltak pörögve a hörgőim, ezt mondták.
júl. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!