Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » 2 évvel ezelőtt 2 alkalommal...

2 évvel ezelőtt 2 alkalommal lett kozmetikus által befestve a szemöldököm, semmi probléma nem volt vele. Kisebb kihagyás után gondoltam megcsinálom én is magamnak, így hát befestettem a syoss otthoni használatra alkalmas szemöldökfestékével. (?)

Figyelt kérdés

Az első 1-2 alkalommal nem is volt vele gond, majd a következő alkalommal már kivörösödött, feldagadt és viszketett a bőröm, pár nap elteltével pedig hámlott a bőröm a szőrszálak alatt, ahogy elmúlt a pirosság és a viszketés. Párszor még használtam, de így nem érte meg. Mindenképpen szerettem volna rá valami megoldást találni, így vettem másik festéket és színelőhívó oldatot is. Azt reméltem ez nem vált ki ilyen reakciót, de sajnos pár óra elteltével ugyanúgy kipirosodott és viszketett.

Mással is fordult már elő ilyen? Tudtok olyan festéket ajánlani, ami nem okoz ilyen allergiás reakciót?


júl. 25. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt olyan, hogy az évekig használt festékem egyszer csak allergiás reakciót váltott ki. Picit hagytam pihentetni, illetve legközelebb kevesebb oxit tettem bele, és azóta semmi problalémám nem volt. Plusz nézd meg, hogy esetleg nem járt-e le.

júl. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*problémám
júl. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek a festékek mind ugyanazt az összetevőt tartalmazzák 98%-ban, így én nem kísérleteznék vele a továbbiakban. Mondanám a hennát, de az a bőrödet is megfogja, így inkább ne próbáld ki.

Maradj a hagyományos dolgok mellett.

júl. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

A termék nem járt le, hiszen amit most használtam azt pár napja vettem. Viszont azt lehet kipróbálom, hogy kevesebb színelőhívót rakok bele, mert nem akarom annyiban hagyni. Tudom, jobb lenne, de nem szeretem így a szemöldökömet és hiába töltöm ki, az nem olyan, illetve nagyon nagy macera minden reggel megcsinálni.

júl. 26. 00:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Teljesen megértem, hogy szeretnél vele tovább próbálkozni:)

Majd mesélj, hogy mi újság a festékkel

júl. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!