Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tej fogyasztása után egyből...

Tej fogyasztása után egyből wc-re kell mennem kb majdnem mindig, mitől?

Figyelt kérdés
Allergiás lennék a tejre? Pl bármilyen tejterméket fogyasztok vagy pl kávét iszok akkor utána mindig pár percre rá jön az inger hogy "nagy wcznem" kell és sokszor van minimális hasmenésem is. Mi lehet ez?

júl. 6. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont attól, amiket a címszavak között írtál. Ki is lehet vizsgáltatni vagy elkerülni.
júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Laktóz érzékenység meg van olyan is ha jól tudom hogy tejcukor érzékenység.

Vizsgaltasd ki magad!

júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A laktóz maga a tejcukor, 2-es! :) :) :)
júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Hát a kávénak alapjáraton van olyan hatása, hogy wc-re kell menni. De ha bármely tejterméktől rosszul vagy, szerintem laktózérzékenység.
júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Egy kor fölött szerintem normális. Sohasem volt gondom a tejjel, pár éve kezdődött, hogy a tejes melegitalok után én is a wc-re járkáltam. Elkezdtem ezeket a dolgokat növényi tejjel inni, azóta rendben vagyok.
júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet laktóz (tejcukorérzékenység), de kazein (tejfehérjeérzékenység) is. Hogy melyik, azt csak érzékenységvizsgálat után lehet megmondani.
júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Lehetséges hogy tejfehérje vagy laktóz érzékeny vagy. Nálam a meleg tej okoz hatalmas görcsöt. Növényi tejet iszok kávéban is. A kávénak alapból van olyanja hogy wczni kell az embernek.
júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Iszom, mert ikes ige
júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!