Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pisztácia túlzott fogyasztását...

Pisztácia túlzott fogyasztásától alakulhat ki allergia?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok és eszméletlen mennyiségben tolom magamba a pisztáciát, nyilván oka van és valamit tartalmaz amire szükségem lehet de eléggé allergén. Lehet túlgondolom de kicsit tartok tőle, hogy akár a babánál akár nálam kialakulhat ez miatt allergia, vélemény? Köszi előre is!
2023. máj. 31. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De tény, hogy tele van kalóriával és tápanyaggal.
2023. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, anyukám a diót tolta túl és gond is lett belőle
2023. máj. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy hasznos a kismamának. Többet között van, kalcium, kálium és magnézium is van benne.
2023. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Picit vashiányos lettem így a 2. trimeszter végére és olvastam is hogy segít a vérképzésben, magas a vas tartalma stb. Valószínű ezért is kívánom de akkor nem árt visszavenni.. :)
2023. máj. 31. 12:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a céklát.
2023. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anyum folyamatosan csinál nekem savanyúságnak, abból sincs hiány bevitel szempontjából. :)
2023. máj. 31. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!