Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A földi eper fogyasztása után...

A földi eper fogyasztása után tele vagyok kiütésekkel. Ebből lehet nagyobb baj is ha továbbra is eszem?

Figyelt kérdés
A kertünkben terem, és nem állok ellen a kísértésnek. Mit tegyek?

máj. 29. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Állj ellen a kísértésnek. 😒
máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Chris Coleman ***** válasza:
A szervezetedben hisztamin termelődik ilyenkor, az allergiával azért legyél óvatos. Szedjél vény nélküli Hisztizint vagy cetirizint (ezt este vedd be mert álmosít) és nézd meg hogyan reagálsz. Ha ezután is allergiás reakció van, sajnos le kell állni a fogyasztásával.
máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
máj. 29. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Minimum, hogy abbahagyod. Ha csunya lenne, akkor antihisztamin tabletta, de van, hogy injekcio kell. Nekem ugyan tul sok mandulatol lett percrol percre terjedo csalankiutesem, es hatalmas injekciot kaptam, mert az orvos megijedt a merteketol.
máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!