Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kell mindig azt csinálni...

Miért kell mindig azt csinálni amit a testvérem akkar?

Figyelt kérdés
Multkor volttuk nyaralni Balaton mondtuk mennyük ki a városba mert ott azon a részen még nem volt tunk de ő nem akkart nem menntük ha én mondok valamit már mindjárt mondja neki nem tetszik és anya nem hogy rászolna még igazat ad neki ha valamit ő talál ki akkor nekem anya mar azt mondja ne szemvedj milédi de gúgyosan minta én hisztiznék nyávognák mindig ha rászólok akkor már hazudik hogy báztom mikor kisebb volt álandóan csípet mart harabdált rácsaptam a kezére vagy rá szoltamén voltam a hibás mindenem elveszi a számomra kedves dolgokat tönkreteszi úgy kell a dolgaim errakni ne vegye el mert utána véletlenül elfelejti vissza adni Nagyi ks mondta hogy jól tettem amikor rácsaptam a kezére mikor mart stb..
2017. júl. 13. 14:24
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Ok azt mondtok amit akkartok engem nem érdekel nem ismertek szóval mind1
2017. júl. 21. 18:37
 32/33 anonim ***** válasza:
ember engem levegőnek nézel? Írtam kb 12 mondatot és szarsz rá nagy ívből. Többek között ha jól emlékszem senki nem írt neked normális választ rajtam kívül! És hogy miért? Mert nem bírod elviselni a kritikát. Azt hiszed neked milyen szar meg ilyenek? Hát el kell mondjam, hogy amit te most megélsz az a világ legnagyobb drámája ( jah bocs nem). Nálad ezerszer rosszabb helyzetben lévő gyerekek mosolyogva tűrik a mindennapjaikat pedig nekik igazán lenne min sírni. Gondolok itt olyanokra akiknek egyáltalán nem adatott meg az, hogy olyan környezetben nőhet fel amit családnak lehet nevezni... Kiírsz egy olyan kérdést ami 1db mondat 6soron keresztül?! Képzeld szúrja a szemét az embernek ha olyan szintű egybefolyó szöveget lát ami nincs tagolva. És az előttem hozzászólók csak erre próbálták felhívni a figyelmedet. De te? Áh "Kik ezek hogy beszólogassanak nekem?" stílusban nyomod a hülyeséged, ahelyett hogy meggondolnád amit írtak és lehet, hogy normálisabb válaszok születnének. #26os voltam -.-"
2017. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Ok
2017. júl. 22. 12:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!