Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kell mindig azt csinálni...

Miért kell mindig azt csinálni amit a testvérem akkar?

Figyelt kérdés
Multkor volttuk nyaralni Balaton mondtuk mennyük ki a városba mert ott azon a részen még nem volt tunk de ő nem akkart nem menntük ha én mondok valamit már mindjárt mondja neki nem tetszik és anya nem hogy rászolna még igazat ad neki ha valamit ő talál ki akkor nekem anya mar azt mondja ne szemvedj milédi de gúgyosan minta én hisztiznék nyávognák mindig ha rászólok akkor már hazudik hogy báztom mikor kisebb volt álandóan csípet mart harabdált rácsaptam a kezére vagy rá szoltamén voltam a hibás mindenem elveszi a számomra kedves dolgokat tönkreteszi úgy kell a dolgaim errakni ne vegye el mert utána véletlenül elfelejti vissza adni Nagyi ks mondta hogy jól tettem amikor rácsaptam a kezére mikor mart stb..
2017. júl. 13. 14:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Éppen ez a probléma- nem használsz írásjeleket, egybefolyik az egész.
2017. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
*leszek *_*
2017. júl. 13. 17:40
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja, van írásjel, kettő pont az egész szöveg végén. Ettől még totál tagolatlan.
2017. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy ilyen stílusban ísz vissza és az összes kérdés így van írva máshol is ez nem fogalmazás*_*
2017. júl. 13. 17:43
 15/33 A kérdező kommentje:
#12 óó istenem te is ilyeneken ragatsz fenn
2017. júl. 13. 17:44
 16/33 anonim ***** válasza:
Szia, nincs semmi lehetőség arra, hogy a nagyidhoz költözz?
2017. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Messze laknak
2017. júl. 14. 10:50
 18/33 anonim ***** válasza:

Menj el nyári nyelvtaniskolába.Nem kell otthon lenned,de még meg is tanulsz írni!

Kb. így nézne ki rendesen a szöveged:

Múltkor voltunk a Balatonon,mondtuk,hogy menjünk ki a városba,mert még nem voltunk azon a környéken.De ô nem akart menni,ezért nem mentünk.De ha én mondok valamit,egybôl azt mondja neki nem tetszik,erre anya nem hogy rászólna,még igazat is ad neki.De ha ô mond valamit,és nekem nem tetszik,anya egybôl azt mondja,hogy ,,Ne szenvedj Milady",de gúnyosan,mintha én hisztiznék,nyávognék.Amikor csak rászólok,egybôl hazudik a szüleinknek,hogy bántom.Amikor kisebb volt,állandóan csípett,meg harapdált,amikor pedig rácsaptam a kezére,vagy rászóltam,én voltam a hibás.Mindenem elveszi,a számomra kedves dolgokat tönkreteszi.Úgy kell a dolgaimat elrakni,hogy ne vegye el,mert utána elfelejti visszaadni.Nagyi is mondta,hogy jól tettem,amikor rácsaptam a kezére amikor mart,stb...


Na,kb. így néz ki rendesen leírva.De még így sem telkesen helyes,mivel úgy ugráltál a témák között,hogy alig lehetett követni.


És csak hogy válaszoljak is,szerintem csak simán menj be a szonádba,csukd be az ajtót,és ne törôdj vele,amíg be nem megy.Ha bemegy,megfigod,és egy szó nélkül tedd ki.Majdcsak észreveszi magát!

2017. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Kérdező. Minden rosszindulat nélkül, de képtelen voltam ( vagyis inkább türelmetlen) elolvasni a kérdésedet. Írásjelek nem ismerősek? Szöveg tagolása??? Szerintem kezdd újra!
2017. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
55%

igénytelen kérdés, igénytelen megfogalmazással=igénytelen válaszok.

majd csak megtanulják egyszer...

2017. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!