Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a 21 éves...

Mit csináljak ha a 21 éves nővérem egy 14 éves sráccal jár?

Figyelt kérdés
A nővérem a bátyám menyasszonyának a fiával jár. Mióta együtt vannak teljesen más. Mit tudok tenni?
2015. máj. 3. 17:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Küldd hozzám...:-)
2015. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
43%
Gratulálj!
2015. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Csak azt tudnám, hogy ilyenkor a szülők miért nem szólnak egy büdös szót sem. Ilyen korban iszonyat sok a 7 év.

Bezzeg fordított esetben, ha a lány lenne 14 és a fiú 21, akkor már rég szétoltották volna a fiút itt, mindennek elmondták volna.

Azért a 21 éves nővéred elég gyerekes és szánalmas, hogy csak egy 14 évesre "telik".


Én is lány vagyok, de én biztos nem jönnék össze egy 14 évessel 21 éves létemre, ne vicceljünk már. Mégis mit szeretne egy 21 éves egy 14 éves kisfiútól?

2015. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!