Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha az öcsém a...

Mit tegyek ha az öcsém a földön négykézláb ugrál, és macska meg kutya hangokat ad ki?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2015. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Ivartalaníttasd és nyomd ki a bűzmirigyét!
2015. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
mondd neki hogy "rosszkutyus! ha nem fejezed be elviszlek az állatorvoshoz szurira!" - egyből befejezi
2015. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha 6 éven aluli, akkor nevess rajta jó nagyokat. Ha 6 évnél idősebb, akkor megijednék... :D :D
2015. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
már nagyon kell neki, és szeretne lemenni sétálni.
2015. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
7 éves,de már eléggé idegesítő,hogy ezt csinálja folyamatosan,csak azért,hogy engem zavarhasson..
2015. márc. 16. 15:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Játssz vele, figyelem- és szeretethiánya van :(
2015. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 wapo válasza:

videózd le és tedd fel a netre.

Ha elérte a 100000-es nézettséget még sikeres is lehet.:)

2015. márc. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lina32 ***** válasza:

Egyetértek azzal a válaszadóval, aki szerint csak a figyelmedre vágyik. Azért idegesít, mert addig is vele foglalkozol. Esetleg bosszúból zavar, (ez nem tudatos, csak ösztönös) amiért úgy érzi hanyagolod, nem szereted. Próbálj foglalkozni vele ilyenkor, kérdezd meg, szeretne-e játszani valamit, üljetek le legózni vagy autózni, kialakul egy bizalmi, testvéri kapcsolat. Nem fog többet piszkálni, ha megérti, hogy szívesen foglalkozol vele, amikor van időd. Ha éppen nincs, magyarázd el neki, hogy te már nagy vagy, tanulnod kell, (addig leülhet melléd csendben színezni vagy valami) vagy a házimunkában is segíthet... nekem is mindig babázni kellett a fiatalabb húgaimmal, focizni az öcsémmel, de megérte mert nagyon szeretnek. Pedig nagylány voltam, tudtam volna jobb programokat is :)

Egy testvérrel megéri jó kapcsolatot kialakítani, hidd el én tudom, felnőttként ha ott vagytok egymásnak, minden könnyebb.

2015. márc. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
f****mat van neki figyelemhiánya dikla iet kitalálni is hogy lehet má XD egyszerűen csak kis**csög a gyerek jól telibe kell verni a száját :D
2015. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!