Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meghívtak egy nagy rendezvényr...

Meghívtak egy nagy rendezvényre, de a testvérem nem akarja hogy menjek bōvebben alább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ketten vagyunk már 5 éve, meghalt minden hozzátartozonk. Az öcsém én tartom el mert munkaképtelen. magányos, én vagyok a kapaszkodó neki, vagy hogy mondjam. A lényeg hogy hosszú idō után kezdek közösségi életet élni, mert megadatott ami az én kilátásaimat nézve nagy dolog, és ezt nem veszi jó néven az öcsém. Holnap egész nap el lennék, pesten mert meghívást kaptam. Szóval szeretem az öcsém de ha ezt kihagyom nem lesz jobb egyikünknek sem az biztos. 30 múltam és egyedül lenni már sok.
2015. febr. 7. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el.Öcséd otthon marad egyedül,vagy hívj át valakit,ha félsz, hogy egyedül kárt csinál.
2015. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a betegsége, hány éves?
2015. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
28 éves. Bipoláris depressziója van kevert személyiségzavarral. De gyógyszeres kezelés alatt van így nincsenek tünetei. Nem valoszínū hogy Baja lenne, fœleg mivel îgy is napjai jó részét fekvéssel tölti. Nincs szomszéd, ha lenne nem írtam volna ki ezt a kérdést. Egyedül lenni tudod mit jelent ez? Hétköznap is reggeltõl estig dolgozom.
2015. febr. 7. 21:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Menj csak el.

Biztosan nem tudna munkát vállalni? Az még segíthetne is kilábalni a betegségéből. Lehet, hogy nagyon brteg, de van keze és lába, lát és hall tehát minden, csak nem munkaképtelen.

2015. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem terhelhetō a gerince miatt, plusz 3 éve pszichiátriai kezelés alatt áll közmunkásnak sem vettèk fel. Nagyon elkeserítō a helyzet. Egy kis faluban pláne.
2015. febr. 7. 21:31
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Szép dolog, hogy mellette állsz, de akkor is kezdenie kell valamit magával. Nem élhet egész életében a nyakadon.

Meg kell gyógyulnia a depresszióból. Ne csak pszichiáterhez járjon, hanem pszichológushoz is.

Gerincproblémákkal is vállalhat munkát. Orvost fel kell keeni, hogy milyeneket ajánl. Mindenre van megoldás.

2015. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mind láttuk a Igazából szerelem c filmet, és mind tudjuk, ki az egyetlen, aki a párkapcsolat helyett egy testvéri kapcsolatot választott, amiben a testvér helyzetén nem rontott/javított a szereplő jelenléte. (Bár ott más volt a betegség.) Na, öcsédnél se fog.

Utálom a bipolárisok érzelmi zsarolását. Apám is ezt csinálta. Nem tudom sajnálni, de azt, aki bedől ennek, azt még kevésbé. Neked is van életed. Van az a pont, ahol azt mondod, elég volt.

2015. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet nem sajnálni, jobb is mint szánni. Na mindegy a filmet még nem láttam meg fogom nézni.
2015. febr. 9. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, szánni se szánlak. Csak tudd, hol az önfeladás határa. Neked is van életed. Ideje elkezdeni élni. :) Tudom, min mész át, és tudom, hogy nehéz. Ne se sajnálni, se szánni való nem vagy. :) Hajrá! :)
2015. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A lakóhelyeden lévő Önkormányzatnál tudnál érdeklődni,hogy egy-egy alkalommal vagy amikor neked más irányú programod van akkor kitől kérhetsz segítséget aki a testvéredre vigyáz. Esetleg kórháztól kérni segítséget? Nagyon jó lenne ha az öcséd megszokna más embert is és nemcsak téged! Megérdemled a kikapcsolódást,a magánéleted csak a tiéd,a férjet valamint a leendő gyerekeidet!!!!!
2015. febr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!