Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, ha a tesómék...

Mit csináljak, ha a tesómék úgy szexelnek, hogy az egész ház hallja?

Figyelt kérdés

A bátyámnak lett egy barátnője aki egyébként idősebb is tőle, na mindegy. És már nem bírom tényleg, egymás mellett van a szobánk és minden 3. nap ezt kell hallgatnom..nincs bajom a barátnőjével de ez már kiakaszt!! Mondtam bátyámnak és látszott rajta, hogy gáznak érzi de aztán utána ugyanúgy hallottam, ahogy a csaj..

Anyuéknak még nem mondtam, mert nem tudom hogy mondhatnám. Mit tehetnék?

15/L


2015. jan. 3. 22:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem a bátyámmal van a gond, hanem a csaj nyög folyton jajistenem olyan rossz erről beszélni:D
2015. jan. 3. 23:06
 12/21 anonim ***** válasza:
3%
Hányingered lesz tőle? :D Na ne röhögtess már! Miért hallgatózol? Nem irigy vagy csak? Nehogy azt akard bemesélni, hogy a szüleid, akik szintén a lakásban laknak, nem hallanak semmit, te meg nem tudsz olyan hangosan tv-zni, hogy ne halld őket. Mert ha azt állítod, hogy szólnod kell nekik, akkor ezek szerint ők nem hallják. Vagy mekkora a lakás, 300 nm? Foglald el magad, tanulj, tv-zz, hallgass zenét, bármit, csak ne rájuk irigykedj. Örülj, ha boldog a tesód.
2015. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Bocs utolsó, de nem vagy normális. Te biztos szereted ha a SAJÁT szobádban hallhatod, ahogy valamelyik családtagod csinálja! Szerinted bemegyek a szobába?? Írtam, hogy egymás mellett van a szobánk!! És igen, képzeld 120 nm-es házban szüleink nem hallják, mert mi az emeleten vagyunk..
2015. jan. 3. 23:16
 14/21 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lehet egyszerű erről beszélni, főleg hogy nem beszélgettél még ezekről gondolom senkivel, de nyugi, van megoldás. Ha nagy a lakás, menj olyan részébe, ahol nem hallod őket. De előtte próbálkozz azzal, hogy zenét hallgatsz/ők hallgatnak, vagy beszélj a csajjal, ha olyan viszonyban vagytok - vagy a tesóddal, hogy szóljon a csajnak.
2015. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%

mondd meg a tesódnak, hogy még mindig hallod.

ez tényleg gáz, mi is élünk nemi életet a barátomnal, nem lakunk együtt.

de olyankor csináljuk amikor nincs otthon senki, vagy olyan formát választunk a kielégüléshez, ami nem jár hanggal.

normális embereknél így megy.

ha már figyelmeztetted is őket, így még gázabb, hogy nem változtatttak..

2015. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%
A fap*náknak kell rájátszani visítozással. Nekem könnyen vannak hosszas orgazmusaim, de sosem kellett produkálnom magam ehhez. Az élvezethez nem tartozik hozzá az ordítás, aki ezt mondja, az valami végtelenül egyszeri lény lehet.
2015. jan. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Biztos őket is feszélyezi. Beszéljétek meg, hogy mikor lehetnek egyedül a házban, és addigra tudnak időzíteni.
2015. jan. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
62%

Én simán átdörömböltem az ajtón a lakótársamnak és bekiabáltam hogy kicsit halkabban légyszi, mert zavar. Ehhez kell bizonyos fokú pofátlanság, vagy hogy már nagyon eleged legyen, de elég hatékony tud lenni, utána csendben maradtak. Neked is ajánlom, akkor a lány is rájön, hogy mi a helyzet (lehet, hogy a bátyád nem is mondta neki). Sőt, ha meg is nevezed ("Betti, kicsit halkabban, légyszi"), akkor egyértelmű lesz számára a helyzet.


Tudod, néma gyereknek anyja sem.. szólj nekik, és ha végképp nem változtatnak, akkor a szüleidnek is. Nekik is lehet egyértelműen szépen fogalmazni, pl. Anya, apa, csináljatok valamit légyszi, mert amikor a tesómék bezárkóznak a szobába, nagyon kihallatszik és zavar. Hidd el, érteni fogják :)

2015. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
64%
Itt a kiscsajnak kell alkalmazkodni, aki ott idegen, nem neked kérdező. Gondolom neked ez túl sok lesz, de én simán a szemébe mondtam a bátyám barátnőjének, hogy legyen szíves halkabban nyögjön mert zavar, ha nekem is megy, neki is fog. Köpni nyelni nem tudott, de többet nem hallottam semmit. :D Nem kell neked sehova se menned. Ha nem mered mondani, járkál sokszor a szobájuk előtt, kapcsold fel a villanyt, ha van vmi szekrény a szobájuk előtt, pakolássz ott, mintha dolgod lenne. 22/N
2015. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
45%

Oké, hogy a bátyáddal beszéltél, ő cikinek is érezte. De tuti, hogy nem szólt a csajnak szerintem. :D

Én a helyedben kettőjüknek mondanám, de azért ne a szülők előtt. :D Oké, érezzék jól egymást, de ha mások is vannak a közelben, igenis fogják vissza magukat, ne más érezze már magát rosszul a dologtól.

Lehet a csaj nem tudja, hogy te hallod, szerintem nem erre gerjed be, úgyhogy vissza fog venni, ha megmondod neki. :D

2015. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!