Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, ha a tesómék...

Mit csináljak, ha a tesómék úgy szexelnek, hogy az egész ház hallja?

Figyelt kérdés

A bátyámnak lett egy barátnője aki egyébként idősebb is tőle, na mindegy. És már nem bírom tényleg, egymás mellett van a szobánk és minden 3. nap ezt kell hallgatnom..nincs bajom a barátnőjével de ez már kiakaszt!! Mondtam bátyámnak és látszott rajta, hogy gáznak érzi de aztán utána ugyanúgy hallottam, ahogy a csaj..

Anyuéknak még nem mondtam, mert nem tudom hogy mondhatnám. Mit tehetnék?

15/L


2015. jan. 3. 22:38
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
5%
Hú de gáz szitu xd
2015. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%

mikor legközelebb csinálják, dörömbölj át a falon.

Amúgy ha valaki olyan típus (én is), nagyon nehéz visszafogni magát

2015. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
b-szd rájuk az ajtót állj emg némán 5 másodpercig és mondd azt hogy ''bocs nem halottam hogy kúráltok''
2015. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%

Az a baj, hogy nem lehet halkabban csinálni. Úgy értem, bútorok nyikorognak, és aki hangos, az hangos. Megkérheted őket, hogy próbáljanak ne a közös fal mellett szexelni. Vagy várják meg, amíg elalszol (habár én is ébredtem már föl a szomszéd szobában akciózó lakótársamra).

Tényleg nem tudom... aludj egy barátodnál... vagy használj füldugót.

EZ AZ! Kérd meg bátyádat, hogy kapcsolják be a zenét, amikor reszelnek!

2015. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Kérd meg a tesódat hogy ne ott csinálják meg nagyon zavar, menjenek a lányhoz, azért még se a családja házában kéne ezt, főleg nem a testvére melletti szobában és főleg nem ilyen hangosan. De ha a szüleid nem prűd emberek akkor tedd szóvá nekik nyugodtan, elátkozni senkit sem fognak.
2015. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Én ilyenkor mindig berakom a füldugót, vagy beteszek zenét/filmet, akkor nekik sem olyan kellemetlen, hogy tudják, hogy hallom, meg nekem sem. Mondjuk ha fordított esetre gondolok, engem jobban zavar az, ha hallanak, mint hogy én hallok másokat, szóval ezért is igyekszem olyankor minél hangosabbra tenni a zenét.
2015. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
46%

Hát hallgass fülesről zenét! ( hangosan)

Vagy máshol kupakoljanak mond meg nekik csak szebben mond! :D

2015. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Időpont ma 22:43


Azért ne mond már nekem, hogy nem lehet normálisan, halkan szexelni. Nem a nyikorgó ággyal van a gond szerintem. A kérdező inkább a kiabálás idegesítheti amit a nő vagy a bátyja produkál.. Sok eszement azt hiszi, csak akkor élvezet a szex, ha úgy ordít mint egy fába szorult féreg.

A házban is van egy fiatal pár akik úgy visítanak, hogy én hallon 1 emelettel feljebb, pedig nem nem felettük lakom.

Kedves kérdező. Ha már nem bírod, akkor nyugodtan dörömbölj az ajtón.

Kérdezz rájuk jó hangosan, hogy

- Sokáig tart még?

- Valami baj van? Sikoltoztok mint akinek a torkát vágták el..

stb

2015. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta, nem gondolta hogy áthallatszik bármi is..de nagyon rossz, mert a tesóm amúgy normális, csendes és szeretem, de amikor ezt hallom, akkor kicsit hányingerem lesz:(
2015. jan. 3. 22:55
 10/21 anonim ***** válasza:
20%

Időpont ma 22:52

Vannak hangok, amiket nem lehet visszafojtani - most nem a visítozásra gondolok, meg arra, amikor két emelettel feljebb is hallják. Engem is zavar, hogyha hallanak, de ha "minden jól megy", megfeledkezem erről.


Kérdező, hallgass zenét, vagy kérd meg őket, hogy tegyenek be zenét. A bátyád biztos megértő lesz, és hallgat rád, hiszen mondtad, hogy ő is zavarba jött. Szólj neki, hogy még mindig hallod.


22:43-voltam.

2015. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!