Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt köztetek olyan aki...

Van itt köztetek olyan aki keresi a testvérét?

Figyelt kérdés
ÖRökbe fogadtak és én egy testvéremről tudok jelzett felém a gyámügy Szabó Csabának hívják ennyit tudok azt h hol lakik azt nem.a régi neve-nevünk Burai volt.ha olvasod az üzenetet kérlek jelezz felém
2014. júl. 10. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
facebookon is tegyél ki ilyen felhívást szerintem. sok sikert!
2014. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem mondhat semmi mást a gyámügy? :o
2014. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mondhatnak sajna semmit sem csak ennyit hogy hívják azt se tudom hány éves meg semmit csak a nevét tudom :( Facebookon nem tudom hol lehet ilyet feltenni meg igazából ott nem is nagyon szeretném. Hát ha olvasgat ilyet itt is és megtaláljuk egymást :) Köszi a válaszokat :)
2014. júl. 10. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem bántásból mondom, de szerintem az történt, hogy a gyámügy felvette a testvéreddel a kapcsolatot és megkérdezte, hogy akar-e veled találkozni. Ő erre nemet mondott, szóval szerintem a facebookon sem fogod utolérni. De persze ettől még megpróbálhatod.
2014. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kerestem egy időben. Meg is találtam őket. Az a nő neveli a húgomat és az öcsémet, aki engem, az első gyerekét eldobott magától. Így hát vettem egy nagy levegőt, és arra jutottam, hogy nem borítom fel az életüket. Lehet, hogy nem is tudnak rólam, lehet, hogy a szülőanyám nem mondta el nekik, hogy volt még egy gyereke, hogy van egy testvérük. ki vagyok én, hogy fogjam magam, és felrúgjam az életüket? Hogy belerondítsak a családjukba? Ha meg tudnak rólam, akkor szépen kivárom, amíg ők keresnek- de lehet hogy ugyanúgy gondolkodnak, mint én, és soha nem fogunk személyesen találkozni. Mivel én elégedett, sőt boldog vagyok az életemben, ezért nem érzem szükségét, hogy odarohanjak, és közöljem velük, hogy én vagyok a big sister. Te miért érzed így? Te nem vagy boldog, vagy a tesódat is örökbe adták? (Ez esetben valószínű felkeresném.) A gyámügyet te kerested meg, vagy teljesen maguktól adták az infót? Amúgy a facebook-poszt jó ötlet, ha nem bántasz meg vele senkit- értsd, az örökbe fogadó szüleid, az igazi szüleid, akik felneveltek, tudnak róla, hogy ezt tervezed tenni.
2014. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó ne értsétek félre engem keresett fel a tesóm csak még nem éreztem úgy eddig h én képes lennék arra h találkozzunk,megismerjem... eltelt egy kis idő és kíváncsi vagyok rá... de gyámügyhöz még nem akartam fordulni hátha megtalálom itt..de ha nem akkor majd jelentkezem h akkor kiadhatják az adataimat... boldog vagyok az életem is csodálatos mint egy tündér mese de mégis csak a testvérem...
2014. júl. 10. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen előzmény után szerint hatékonyabb és gyorsabb lenne, ha a gyámügyhöz fordulnál, mint hogy interneten próbálod ezt a gyakori nevet megtalálni.


Egyébként én személy szerint nem örülnék annak, ha ország-világot telekürtölnék azzal, hogy engem keresnek, akit hajdanában örökbefogadtak. Szerintem ez privát ügy.

2014. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* szerintem
2014. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!