Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Az ikertestvéremmel (15/F) egy szobánk van és nem vagyunk igazán szégyenlősek, és már többször is láttam átöltözni, de az egyik ismerősünk azt mondat hogy baj h még most is látjuk egymást meztelenül mert már túl időssek vagyunk.

2013. nov. 28. 20:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Iagz, hogy nem vagyok a tesómmal egy szobában, igaz már egy háztartásban sem, mert férjnél vagyok, de ha úgy van lazán átöltözöm előtte... Ő nem néz oda...ennyi.. Öcsém 23 én 26 éves vagyok

Saját nemem előtt pedig idegen előtt is, csak nem bámul...fura is lenen ha zavarna, 9,5 évet voltam kolis, ebből 5 évet rajtam kivül 9 lány lakott a szobában...

2013. nov. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 dragicc válasza:
100%

Mai napig majdnem minden vasárnap együtt fürdök az öcsémmel, ő mivel kamaszodik próbálja eltakarni magát..

14/f én 17/l vagyok szerintem teljesen normális dolog, istenem testvérek vagytok... átöltözünk egymás előtt..semmi kivetni való nincs ebben.. aki fél attól, hogy vonzódnátok egymáshoz az egy nagyon beteges ember lehet, eszembe nem jutna, hogy megszóljam a testvéreket ezért. Hogy is lehet ilyet gondolni...jó ég..

2013. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én simán átöltözök az ikertesóm előtt,igaz mi azonos neműek vagyunk.
2014. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!