Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Az ikertestvéremmel (15/F) egy szobánk van és nem vagyunk igazán szégyenlősek, és már többször is láttam átöltözni, de az egyik ismerősünk azt mondat hogy baj h még most is látjuk egymást meztelenül mert már túl időssek vagyunk.

2013. nov. 28. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
az ismerősőket legjobb lelőni. amugy a molnár is normális
2013. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
ha egy petéjűek vagytok, akkor nincsen semmi baj. Szerinted a koleszban, hogy öltöznek át az emberek? Ha viszont két petéjűek vagytok, és te lány vagy, akkor az viszont már tényleg nem a legjobb.
2013. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egy nemű testvéreknél nem akkora probléma ha máshogy nem lehet megoldani.

Na meg ti ikrek vagytok. Ismerek én 24 éves ikerpárt akik mai napig egy szobában alszanak. Sosem furcsállottam.

2013. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
sziámi ikrek vagyok? mert akkor eleve nincs is más választásotok
2013. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, amikor legközelebb átöltöznél, húzz a tesód fejére egy zsákot. Természetesen fordított helyzetben neki is meg kell tennie. Ugyanis komoly károsodással jár, ha meztelen testet látsz! Így belegondolva, jobb lenne, ha átöltözéskor a te fejeden is lenne zsák, zuhanyozáskor pedig fel ne mert kapcsolni a villanyt!:DD
2013. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
jogos. és a meztelen csigát is öltöztetsd fel
2013. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
valami bizarr szoknya szerűbe mert ha zoknit huzol a talpára akkor nem tud menni
2013. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
max. jönni, de azzal meg mire megy?
2013. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Te 50%-os izé, szólni fogok az illetékeseknek. Oké, hogy vicces dolog baromságokat írogatni, de amikor 10 komment közül 8 a tiéd, az enyhén idegesítő. Szóval légyszi, vegyél vissza.


Kérdező, ha titeket nem zavar, miért lenne baj? Együtt ültetek anyukátok méhében és együtt láttátok meg a napvilágot. Ezalatt végig meztelenek voltatok. Meztelen testet látni amúgy sem beteg dolog.

2013. nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem baj. Ha titeket nem zavar, akkor más ne szóljon bele. Volt itt már hasonló kérdés, ott is meg lett mondva:) Meg kérdező am írta, hogy olyan néha, mintha egy mozgó tükörképe lenne, otthon miért ne mászkálhatnátok 1más előtt meztelenül,hogyha nem vagytok szégyenlősek, meg mindig is így volt, meg hát akár konyhába is ,ha mást sem zavar, ozt ennyi. Ha titeket nem zavar, meg már úgyis megszoktátok, akkor mit foglalkoztok mással? Nehogy már tök külső valaki beleszóljon, hát testvérek vagytok, nem is vadidegenek ,együtt nőttetek fel. Gondolom, régen együtt is fürödtetek, szóval szerintem tesók, hát most na!!:)
2013. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!