Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hugommal nem tudunk komolyan,...

Hugommal nem tudunk komolyan, normálisan beszélni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fontos dolgokról szeretnék vele beszélni. Az egyik például az, hogy látom rajta, hogy valami baja van velem.. Folyton úgy néz rám, hogy 'te hülyeribizli, mi a fenét keresel itt,ki hívott ide..' de mikor errol elfelejtkezik akkor tök normális. Most is, ezt mondtam neki, erre megkaptam, hogy én egy fogyatékos hülye vagyok. Úgy viselkedik, mintha o lenne az atyauristen, a megtestesült tökéletesség. Nem lehet normálisan beszélni vele, mert bármit mondok ígyis-úgyis én vagyok a hülye és neki van igaza... Jó nagy veszekedés lesz belole, jobb esetben összeverekedünk és jól elpáholom, a rosszabbikban pedig ráhagyom. Amúgy nem csak velem, anyával is ugyanezt csinálja. Úgy néz rá, mintha komplett idióta lenne és ha anya ezt említi neki akkor meg kiröhögi..meg mikor mondjuk, hogy fogja már vissza magát. Egyszeruen nem érzi! Mit lehetne tenni?? Komolyan leülni, beszélni nem lehet vele, mert azt mondja, hogy 'veled nem lehet ÚGY beszélgetni, mert a testvérem vagy és egyébkent is, túl furcsa vagy..' ( az ÚGY és a furcsa alatt nem tudom mit ért, próbálom kiszedni belole, de lehetetlen.) Egyébként o tipikusan az a személy aki sose vallaná be, hogy nincs igaza, mikor tud is róla! Amúgy én 15 vagyok, o meg nem sokára lesz 14..
2013. szept. 16. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem évvesztes akk most kilencedikes ugye? Mert akk azok ebben a korban meghülyülnek.
2013. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Évvesztesek vagyunk mind a ketten. Én vagyok 9, o pedig 8 osztályos.
2013. szept. 16. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!