Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek 10 év tortúra...

Mit tegyek 10 év tortúra után? Segítség kell.21/L

Figyelt kérdés
A húgom 3 évvel fiatalabb nálam. Több, mint 10 éve teszi tönkre az életemet és ront el mindent. Elveszi a cuccaimat, eldugja őket, tönkreteszi őket (a legértékesebbeket, és azokat, amiket ajándékba kaptam: a felsőimet ollóvakl szétvagdossa, a parfümömet elhasználja, a napszemüvegemet összeragasztózza), hazudik nekem mindenről, a hátam mögött mondd el mindennek a városban, lopja anyámék pénzét... és most telt be a pohár és van végem, és úgy érzem, megőrülök... 2 napja az exemmel, akivel tk. 6 évig össze volt kötve az életem, és még mindig elég erősen tartottuk a kapcsolatot, folytatott viszonyt hetek óta a hátam mögött... az exemmel még mindig jóban voltam, és ő is hazudott nekem... végig... és amikor rajtakaptam őket, akkor is meg akarták magyarázni... mindkettő kapott 1-2 pofont, a srác erre elkezdett fojtogatni, megrugdosott és az égő cigijét az arcomba akarta nyomni... mit tegyek? Mit, hogy véget vessek ennek az egész mindennek, amit a húgom csinál?
2013. aug. 19. 11:13
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
nem, nincs külön szobám... de dugdosom a cuccaimat most már mindenfelé, ahova lehet, mindenféle lehetetlen helyekre...
2013. aug. 19. 14:34
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát nagyon sajnállak, hogy ilyen kis patkánnyal élsz 1ütt. Mivel elköltözni nem tudsz és tűröd a szemétségeit 10 éve, tönkretette a cuccaidat, ennek fényében alaposan elverném, a cuccait összeszedném és a szeme láttára tüzelnék el mindent de mindent ami az övé... Én akár mindennap is eljátszanám ezt amig nem tanulja meg, hogy kopjon le rólam. Lehet, hogy nem jó tanács, de annyira gusztustalanul viselkedik, hogy az ilyennél a szép szó nem számít. Vagy keress külföldi munkát menj au pair-nak és soha többé ne gyere vissza.

2013. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni. Költözz el. A cuccaidat zárd el. Annyira csak van pénz. Ne beszélj vele többet. Az exed és a tesvéred viszont azzal kavar akivel akar, ezt nem szabhatod meg nekik. Ha téged csak hiteget (mert gondolom ha van eszed már a lebukás előtt is tudtad hogy nem lesz ebből semmi, erre az ember rájön ha csak mondják nekik a szépet de nem tesznek semmit), akkor nem kell vele foglalkozni többet, de ebbe tényleg nem szólhatsz bele.
2013. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
az ugy jó gondolom szüleidnél ö a kis kedvenc költöz el
2013. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kölcsön kenyér vissza jár. Szerintem fogd a cuccait, és dobd ki a fenébe, vagy add el őket, és abból vegyél magadnak lakatokat mindenhova.
2013. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!