Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek 10 év tortúra...

Mit tegyek 10 év tortúra után? Segítség kell.21/L

Figyelt kérdés
A húgom 3 évvel fiatalabb nálam. Több, mint 10 éve teszi tönkre az életemet és ront el mindent. Elveszi a cuccaimat, eldugja őket, tönkreteszi őket (a legértékesebbeket, és azokat, amiket ajándékba kaptam: a felsőimet ollóvakl szétvagdossa, a parfümömet elhasználja, a napszemüvegemet összeragasztózza), hazudik nekem mindenről, a hátam mögött mondd el mindennek a városban, lopja anyámék pénzét... és most telt be a pohár és van végem, és úgy érzem, megőrülök... 2 napja az exemmel, akivel tk. 6 évig össze volt kötve az életem, és még mindig elég erősen tartottuk a kapcsolatot, folytatott viszonyt hetek óta a hátam mögött... az exemmel még mindig jóban voltam, és ő is hazudott nekem... végig... és amikor rajtakaptam őket, akkor is meg akarták magyarázni... mindkettő kapott 1-2 pofont, a srác erre elkezdett fojtogatni, megrugdosott és az égő cigijét az arcomba akarta nyomni... mit tegyek? Mit, hogy véget vessek ennek az egész mindennek, amit a húgom csinál?
2013. aug. 19. 11:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

En ezekután szóba sem állknék ezzel a pasival, bármit is mond. A szülõk hol vannak ilyankor?

A hugodat a szüleidnek kell rendbehozni, és ha dolgozol menj keress más megoldást, mert ez igy nem élet!

2013. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
költözz el
2013. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit hagytál ki ebből a 10 évből? Egy hatalmas nagy pofont ami levinné a fejét. Szerinted egy ilyen gyerek hallgat a csúnya szóból vagy ordításból? Mert kétlem

21/F

2013. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem hallgat, csak bánt tovább, és a legszebb az, hogy én mindig tartottam neki a hátam...
2013. aug. 19. 11:39
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de azt lehet 10 éven át terrorizálni, aki hagyja magát, gondolom egyszer nem adtál a húgodnak egy büdös nagy pofont, vagy egyszer nem magyaráztad el neki, ki a főnök, akkor meg ne csodálkozz...
2013. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Nagyon sokszor... mondjuk életemben most pofoztam meg másodszor... mármint aznap... nem vagyok az ütlegelés híve...
2013. aug. 19. 12:02
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

1. a pasast rúgd ki páros lábbal. A legaljasabb módon csalt meg: családon belül.

2. költözz el otthonról albérletbe. Nincs más megoldás.


Csak mellékesen kérdem: a szüleid mit szólnak ahhoz, amit a húgod művel a családdal?

2013. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Apukám sosem szólt bele igazán az ilyen ügyekbe. Dolgozik, hazajön, pihen, eszik, tesz-vesz és ennyi. Anyukám meg annyit mondott csak, hogy szorosabbra veszi a gyeplőt. De úgyis bátortalan tenni akármit is...
2013. aug. 19. 12:40
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan munkát, ami "bentlakásos", pl bébiszitter, akár külföldön is. Szerintem itt csak a fizikai távolság segít, és ha ő nem megy, akkor jobb, ha te költözöl.
2013. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Megtépném, mint egy lovat először is.

Aztán megszégyeníteném mindenki előtt elkürtölném mit csinált veled. A cuccaid pedig zárd el előle nincs külön szobád?

2013. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!