Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most mit tegyek? Engedjem,...

Most mit tegyek? Engedjem, hogy hozzánk költözzön a sógorom?

Figyelt kérdés

A párom öccse évvekkel ezelőtt megszakított minden

kapcsolatot a bátyjával egy bizonyos dolog miatt. Akkor azt mondta, hogy a párom neki többet nem a testvére.

Nem rég a sógorom hajléktalan lett ezért most arra

próbálja rábeszélni a páromat, hogy fogadja be. Egy utolsó gerinctelen féreg és még van pofája idejönni...

Mondtam a páromnak, hogy szó sem lehet arról, hogy hozzánköltözzön mikor évekig le se sz@rta, de a párom erre megsértődött.


2013. júl. 12. 16:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"A párom öccse évvekkel ezelőtt megszakított minden

kapcsolatot a bátyjával egy bizonyos dolog miatt. "


"Még pár hónnappal ezelőtt is megöléssel fenyegette a páromat és ez a hülye még befogadná."


Akkor most MI AZ IGAZ!?!?! Több éve nem beszélnek, vagy pár hónapja fenyegeti? Mert a kettö ellentmond egymásnak.

2013. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog a család és a szeretet, ez így van, de én azt gondolom, hogy a családtagjaink felelőtlen életéért nem kötelességük vállalni a felelősséget. Persze támogatni kell, ha baj van, de én azért nem rúgnám fel a saját és a párom (és ha van a gyerekeim)életét azért, mert a testvérem nem tud magáról gondoskodni.
2013. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%

Ne! Sziogorúan mondom, hogy ne! Nem csak azért, mert a múltban szemét módon viselkedett a tetsvérével, hanem azért is, mert amilyen embernek tűnik, nemcsak a házasságotokat fogja szétmarni (már csak puszta testvérgyűlöletből és irigységből is), hanem esetleg léba kél ennek-annak, vaghy más módon kárt okoz nektek.


Sajnálod, hogy hajléktalan lett, oldja meg egyedül. Pont.

Igen, igen, tudom...De van, amikor a magad és a családod védelme érdekében kissé keményszívűnek kell lenni. hacsak nem akarsz még rosszabbul járni egy ingyenélővel, aki gyűlöli a testvérét.

2013. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!