Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért baj húgomnak, hogy...

Miért baj húgomnak, hogy neten barátkozok?

Figyelt kérdés

Ahogy vége lett a sulinak a felszínes barátságok véget is értek.Igazából nagyon rég voltak már igazi barátaim.

Mostanában a neten barátkozok fiúkkal, lányokkal egyaránt.

Pl itt is GYK-n is találtam már netes barátokat akikkel már több hónapja beszélgetek Facebookon.Csak messze laknak így nem tudunk találkozni :/

Tudom,hogy ezekből nem biztos,hogy lesznek igazi barátok,de nekem nagyon jó,hogy fel megyek FB-ra és rám írnak vagy én rájuk érdeklődünk egymás íránt.Így nem érzem magam egyedül.


Húgom ahányszor bejön a szobába és látja hogy számára vmi ismeretlen nevű emberrel beszélgetek egyből kérdezi,hogy az kicsoda? miért beszélsz vele?

Amikor mondom,hogy barátkozok amúgy meg semmi közöd hozzá,akkor még ő van megsértődve meg ki nevet,hogy a neten nem is lehet barátkozni stb

Meg élőbe kéne.

És ezeket úgy mondja mintha neki k...a sok barátja lenne,mert van egy bnője össz vissz akit nem is szeret annyira állandóan panaszkodik,hogy ő ilyen meg olyan,nem is igazi barát..Akkor nekem mi jogon szól be,hogy kikkel barátkozok?


Nem is értem tesóm viselkedését :(


2013. júl. 8. 13:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Persze,hogy nem megyek vele ha a bnőjével találkozik..

Én nem mondom a szemébe,hogy mit gondolok azokról akikkel beszél,mert tudom,hogy rosszul esik neki,mert apum megmondja a véleményét kikkel beszélget.Látszik húgomon,hogy rosszul esik neki.Csak tudnám akkor velem miért csinálja ezt..


Amúgy szerintem had legyen már az én dolgom kivel,miért beszélek.Én se ülök ott ha gépezik főleg nem kérdezősködök.

Ha bent vagyok a szobában rendszerint ki is küld.

És akkor még én vagyok a rossz ember,nyilván.

2013. júl. 8. 18:17
 12/14 anonim ***** válasza:

jajj bocsánat, tényleg benéztem. úgy tűnik már délután se voltam a toppon :D

nem kell figyelni, mit csinál a másik. ennyi.

2013. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy húg vagyok, szóval most a húgod szemszögéből beszélek.

Van nekem most egy 18 éves nővérem (én 12/L)igazából középiskolában 1 barátnőjéről tudtam, avval is összevesztek 12. osztály végére, szóval szinte soha nem barátkozott.

Barátja nem volt.Gazdagot, helyeset, sportosat akar. (egyébként nem ronda, a középkategóriába tartotik)

De a neten össze vissza írogat mindekinek, kamuzik, hogy az exem így-meg úgy (mikor 1 barátja se volt még és én mindig elolvasom miket ír)

Meg hogy ő már nem szűz stb.

De most is üzenget egy NAGYON RONDA, SZEGÉNY csávóval...

Aki még nem is sportos, szóval egyik kategóriájába se tartozik bele.

Az elején a srác kamuzott neki, a nevében (áll fACEBOOK) meg mindenben, mert nem akarta, hogy kiderüljön, hogy szegény és stb. De erre e tesóm rájött és végül is lebuktatta. A srác kénytelen volt megadni neki az igazi facebookját...

És még igy is beszélget vele a tesóm, mikor teljesen ki volt mindig akadva, hogy tudja hogy hazudozik, de nem mondja el...!!!!

Továbbra is szívezgetnek egymással meg stb..

TUTI SZERELMES BELÉ de tagadja!Pedig hányadék az a gyerek.

Szóval én is minidg megkérdezek mindent, kivel üzensz? Már megint evvel? Mit hazudozol? stb..

És minidg azt mondja hogy ne avatkozz bele az életembe.

Szóval ugyanaz megy mint veletk(egyébként birjuk egymást csak amikor erről van szó...legszovesebben felpofoznám, néha meg is teszem.

Hidd el a hugod nem akar rosszat!Félt! És kiváncsi, hogy mit csinálsz a neten!Én is ilyen vagyok. Megértem a hugod helyzetét.

Én néha még ugy is érzem a gép világába él és velem alig foglakozik.

PEdig ez az utolsó nyarunl együtt, mer szeptembrebe megy el főiskolára.

És egész nap csak a gép elött ül...

A TESOD JÓT akar!

Ez hihetetlennek hangzik... pedig így igaz!

2013. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Jót akar oké,de 4 lánnyal beszélek és egy fiúval.Eddig csak azt látta,hogy lányokkal beszélek,amikor a fiúval azt még nem is látta.Szóval ez a szerelmi ügy kizárt,mert én neten párkapcsolatot biztos nem fogok keresni!

Mi is jóban vagyunk húgommal,sokat beszélgetünk,meg eljárunk erre arra.Mivel gyakorlatra jár alig van itthon,nekem meg többnyire társas csevejre csak a gépezés a kiút.

Keresek munkát,hogy ne itthon poshadjak egész nap és hátha megismerkedek új emberekkel, de ebbe a rohadt országba olyan kevés a munka és még ott is rengeteg kritériumnak kell megfelelni,na mind1 ez már nem ide tartozik.


Megértem,hogy félt,de akkor normálisan is közölhetné,hogy nem akarja,hogy becsapjanak vagy vmi,meg sok a neten a kamu meg ilyenek.Mondjuk tisztában vagyok a neten ismerkedés hátrányáról és veszélyeiről.

De ha egyszerűen személyesen nem tudok ismerkedni,mert nincs társaság,nincs hová eljárnom.Csak a netes ismerkedések maradnak.Amúgy főként lányokkal beszélgetek,mert fiúval már jutott arra a szintre a beszélgetés,hogy minden volt csak nem baráti és pont ezért lányokkal barátkozok csak :)

2013. júl. 9. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!