Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért baj húgomnak, hogy...

Miért baj húgomnak, hogy neten barátkozok?

Figyelt kérdés

Ahogy vége lett a sulinak a felszínes barátságok véget is értek.Igazából nagyon rég voltak már igazi barátaim.

Mostanában a neten barátkozok fiúkkal, lányokkal egyaránt.

Pl itt is GYK-n is találtam már netes barátokat akikkel már több hónapja beszélgetek Facebookon.Csak messze laknak így nem tudunk találkozni :/

Tudom,hogy ezekből nem biztos,hogy lesznek igazi barátok,de nekem nagyon jó,hogy fel megyek FB-ra és rám írnak vagy én rájuk érdeklődünk egymás íránt.Így nem érzem magam egyedül.


Húgom ahányszor bejön a szobába és látja hogy számára vmi ismeretlen nevű emberrel beszélgetek egyből kérdezi,hogy az kicsoda? miért beszélsz vele?

Amikor mondom,hogy barátkozok amúgy meg semmi közöd hozzá,akkor még ő van megsértődve meg ki nevet,hogy a neten nem is lehet barátkozni stb

Meg élőbe kéne.

És ezeket úgy mondja mintha neki k...a sok barátja lenne,mert van egy bnője össz vissz akit nem is szeret annyira állandóan panaszkodik,hogy ő ilyen meg olyan,nem is igazi barát..Akkor nekem mi jogon szól be,hogy kikkel barátkozok?


Nem is értem tesóm viselkedését :(


2013. júl. 8. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
mert irigy rád, hogy Neked legalább "virtuális" barátaID (nagybetűvel, hogy nem csak 1 ) vannak, neki meg csak egy barátnőnek nevezett kis csaj.
2013. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor mondom,hogy barátkozok amúgy meg semmi közöd hozzá"


Hát ezért van megsértődve. Miért kell így beszélni a húgoddal, amikor csak megkérdez tőled?


Érdekes, én sosem beszéltem így a testvéremmel.


Mondd meg neki, hogy csak beszélgetsz valakivel, egyébként nem ismered. Ennyi.


Beszéljetek már egymással rendesen, testvérek vagytok!

2013. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,hogy fáj,de most körülbelül bolhából elefántot csináltál.Nem ennyire világvége dolog az egész.A netes barátságok el is felejtődhetnek később,mert lesz ennél több gondod ugyanúgy,ahogy a netes barátaidnak lesz gondja..például ott lesz a munkahely..onnan hazaérve nem a számítógép elé fogsz ugrani,hanem takarítani fogsz,vagy pedig kajálni,vagy kaját csinálni,vagy a férjeddel/élettársaddal fogsz beszélgetni.Addig is tök mindegy,hogy virtuálisan barátkozol-e vagy személyesen,mert az a lényeg,hogy jól megértsétek a barátoddal/barátaiddal egymást,meg hogy megtudjatok mindent beszélni.Ezenkívül lehet telefonálni is,szóval ott már a hangját is hallod.Egyébként én is ezt fájlalom,hogy innen is sokan messze laknak tőlem,a környékemen meg kb 1 normális csaj van és kifújt.:(

A neten könnyebb az ismerkedés.Amúgy sosem tudod,hogy hol és hogyan szövődhet igazi barátság.



17/L

2013. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elmondanám,hogy ő beszél velem végíg lekezelő módon,mintha olyan béna lenék és ez felbosszant azért beszélek így vele.

Ha nem pofázzok neki vissza durván akkor meg ő alázz durván le.Alapjáraton jóban vagyunk,nem is veszekszünk sokat.Csak,hogy már vagy 5x kérdezősködik,hogy kik ezek akikkel beszélek,meg biztos van rá okuk amiért nincs nekik sem barátaik,biztos csúnyák vagy rosszat tettek..hogy jön ő ahhoz,hogy alaptalan dolgokat mond idegenekről?


Tudom,hogy nem fogunk mindig beszélgetni a neten,nem is beszélek velük minden nap..


Tudom,hogy bármikor adóthat olyan szitu,hogy lesznek barátaim..de addig kellenek emberek,hogy megosszak 1-2 dolgot :)

2013. júl. 8. 13:41
 5/14 A kérdező kommentje:

amúgy az utolsó kérdezősködésénél mondtam neki azt,hogy semmi köze ahhoz,hogy kivel beszélek..


én se ócsárolom a sok p.csa kinézetű személyt akivel beszélget Facebookon,mert élőbe biztos jó fej lehet vagy nem,de ez mellékes..


meg bárkivel beszél,nem kérem számon,hogy az ki? miért beszélsz vele?

2013. júl. 8. 13:44
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Már ahogy beszélsz a testvéredről, azt rossz olvasni. Szüleiteknek is fájhat, nem gondolod?

Ping-pongként pattogtatjátok a labdát, hogy épp ki beszél csúnyán a másikkal. Szégyelljétek magatokat.

2013. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jól van szóljatok le,amiért nem hagyom magam.Azért, mert a testvérem nem fogom hagyni,hogy lealázzon!


A szüleim pedig tisztában vannak azzal,hogy tesóm kezdi a veszekedéseket és ő ócsárol mindenkit!

2013. júl. 8. 14:01
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne is hagyd magad, de még véletlenül se gondolkozz el azon, hogy egyik kutya, másik eb... Persze mindig mindent a testvéred kezd.. :)


Szegény kis ártatlanság :)


(Vicces vagy)

2013. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát én a kérdezővel értek egyet. a húgodnak miért nem mindegy? szerintem sok köze nincs hozzá, már elnézést. én is utálom, ha figyelik, kivel beszélek. te se mész vele akkor, mikor a barátnőjével találkozik, nem?
2013. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"én se ócsárolom a sok p.csa kinézetű személyt akivel beszélget Facebookon,mert élőbe biztos jó fej lehet vagy nem,de ez mellékes.. "



Nem csak ő ócsárol mindenkit.;)

2013. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!