Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ennyire nem érdekli, hogy mi...

Ennyire nem érdekli, hogy mi van a Velük?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a tesóm szinte anyuék fele sem néz.Én meg szinte mindennap elmegyek hozzájuk.Akkor megfőzök nekik másnapra,kitakarítok,meg beszélgetek velük.Pedig Én sokkal többet melózok mint Ő.Én az Aldiba dolgozok pár ezer forintért meg takarítok egy 4 emeletes lépcsőházat.Én ebből keresem a kenyeremet(egyedül élek).És én mindennap 6-7 és óra között érek haza.És nekem buszra kell ülnöm vagy kocsival kell mennem, mert Én messzebb lakom Tőlük.Ellentétben a tesómmal aki sokkal jobban keres és nem is muszáj neki bemenni a munkahelyére mert gépről mindent tud csinálni.És mindig otthon van délután.Én mondtam is neki,hogy heti egyszer igazán rászánhatná magát,hogy megnézze,hogy, s mint vannak.De ahhoz képest,hogy egyedül él mindig van valami programja a barátnőivel.És komolyan valamikor felhívom és szinte kiabálok vele,hogy 3 hétig oda sem dugja az orrát.De ennyire nem érdeklik vagy mi?

2013. márc. 9. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem eröltetheted rá, ha nem érzi, hogy illene meglátogatni a szőleit, akkor nem fogja, és amíg nem szívből jön és őszinte, addig értelmetlen.

Nem érdekli, nem szán rájuk sem időt, se pénzt, ezt sajnos el kell fogadni. Mondogathatod neki, de ezekszerint sokra nem mész vele.

2013. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezted már miért nem megy?
2013. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindig valami programja van a barátnőivel meg vásárolgat elmegy különböző bulikba,fesztiválokra

ezért

2013. márc. 9. 16:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért te csinálod meg az ő személyes dolgait?
2013. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem én,hanem egyszer beszámolt nekem róla hova megy mikor ide-oda mikor meg ilyenek....
2013. márc. 9. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek olyan szoros a kapcsolata a családjával. Simán vannak olyanok, akik sz*rnak az egészre.
2013. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:((
2013. márc. 10. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!