Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális, hogy ezért így...

Normális, hogy ezért így megsértődött a nővérem?

Figyelt kérdés

Mivel a nővérem 1-1,5 éve vega anya csak vega kajákat csinál ha hazajön. Pénteken vegán húskészítményből csinált spagettit, mi meg öcsémmel meg a csajommal disznózsírt tettünk a kajára. És csak akkor mondtuk meg neki,hogy disznózsírt is evett, mikor már evett belőle. Erre felhúzta az orrát, utána hiába mondtuk, hogy csak poénkodni akartunk nagy flegmán mondta, hogy szakadjunk már le a témáról. Azóta nem is beszél velünk rendesen, ha szólunk csak flegmázik, fölényeskedik, csúnyán néz.

Mit mondjunk még neki? Vagy hagyjuk főni a saját levében ha már ilyen bunkó?


okt. 14. 13:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező te vagy a bunkó, tabó.

"Csak meg akartuk neki mutatni, hogy hal bele ha húst vagy zsírt eszik."

Majd ha veled is olyat etetnek amit nem szeretsz, vagy nem akarsz megenni, kíváncsi leszek mit szólsz. Gondolom poénosan vennéd ugye?

A vegák nem véletlenül vegák, nem azért ilyenek mert szeretnek így enni, nekik ez egyfajta életforma. Mondom ezt úgy, hogy imádom a húst, de ha az öcsém olyat tenne a kajámba amit nem szeretek, kiborulnék.

Bőven megérdemled, hogy flegma veled. Gondolkozz már.

okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
89%

"Csak meg akartuk neki mutatni, hogy hal bele ha húst vagy zsírt eszik."


Hidd el, hogy te se halnál bele, ha belehugyoznék a levesedbe, aztán mégis meg lennél sértődve, ugye? :)

Abba se halnál bele, ha apád adnak pár pofont a hülye fejedre, de azért mérges lennél, nem?

Ostoba kisgyerekek vagytok, nagyon-nagyon remélem, hogy azért nem látod át, hogy mekkora seggfejek vagytok, mert még nem vagytok idősebbek 12-nél... Én a nővéred helyében sz..rnék a fejetekre, amíg bocsánatot nem kértek.

okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
90%

10-es, mit nem értesz azon, hogy van, aki NEM akar húst enni?


Megjegyzem, annak a szervezete, aki éveken át nem eszik ilyesmit már elszokott tőle.

Én is voltam vegán egy időben - tök lényegtelen, mi okból -, és amikor újra elkezdtem húst enni úgy fájt a gyomrom tőle, hogy azt hittem, meghalok.

okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk ha én lennék anyátok, egy ilyen húzás után egy ideig tuti nem lenne hús, sem "disznózsír" a napi menüben ;)


Elvégre nem haltok bele, ha nem esztek ilyesmit.

okt. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
92%
Baszodjatok meg. Csak ennyi.
okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!