Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem munkatársa meghalt...

A testvérem munkatársa meghalt, én pedig találkoztam vele. Hogyan hazudhat ilyet?

Figyelt kérdés

Kisteherautójával balesetezett a testvérem szerint.

A településen járkál egy ugyanolyan jármű, ráadásul dudált is a ház előtt a testvéremnek.

Integettek is egymásnak.

Én pedig tudom, hogy tavaly úgy mutatta be mint munkatársát.

Allítása szerint ő egy másik munkatársa.


Ötödik elmondására sem értettem meg miért halt meg, meghogy ki halt meg.



Zavartan beszél a testvérem és remeg



okt. 3. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
..és ez csak most kezdődött nála? Eddig nem voltak rá jelek, hogy van valami gond neki fejbe?
okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Korábban esőben kezdett el egy szál pólóban biciklozni. Mondván elfelejtett a barátnőjének ajándékot venni( este 10 volt, nem is volt barátnője)
okt. 3. 10:12
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Akkor meg mi a kérdés?


Nyilván mentális beteg, de amíg nem árt másoknak vagy magának, és magától nem hajlandó orvoshoz fordulni, addig sok mit nem lehet vele csinálni.

okt. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Túl magányos , valamivel magára akarja hívni a figyelmet.
okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, hogy egy másik munkatársa halt meg?
okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt komoly mentális probléma van ami csak rosszabbodni fog. Főleg hogy korábban volt rá példa hogy esőben egy szál pólóba bicajozott este 10 kor és a nem létező barátnőjének ment ajándékért. Vagy tényleg baromi nagy gubanc van nála fejben, vagy csak egyszerűen titeket fáraszt a hülyeségeivel. Azt nem értem miért mondta a kollégájára hogy meghalt ha látod hogy él és semmi baja. Ez valóban fura.
okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Komoly mentális problémái vannak a testvérednek! Próbáld meg rá venni hogy menjen el pszichiáterhez.
okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es és 5-ös nagyon jót mond,velük értek én pl most egyet.
okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!