Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az exemmel jár testvérem, és...

Az exemmel jár testvérem, és úgy összevesztem vele, hogy már tavaly október óta nem beszélteünk. Megfog valaha bocsájtani?

Figyelt kérdés
Túlreagáltam a dolgot, mardos az önvád.

tegnapelőtt 12:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..

Olyan gagyi mikor kitalálsz egy történetet és minden szereplő szempontjából kiírod. A lány mikor leszel?

tegnapelőtt 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
26%
Eddig azt nem irta, hogy a kapcsolatnak a tesoja miatt lett vége. Lehet, hogy akkor került a képbe amikor már (rég?) nem volt a barátnöje. Akkor meg miért ne jöhettek volna össze?
tegnapelőtt 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%
Megbocsajtani neked kene. En nem tennem, soha. De, ezentul mindig, kivetel nelkul, nagyon ovatosnak kell lenned vele, az ilyenek mindenre kepesek. :-/
tegnapelőtt 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
13%

12, mert ez etikai, moralis kerdes.

De ha valaki szereti mas levetett cuccat, az ot minositi... ;-)

tegnapelőtt 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%

#11


Bár nem tudom, ez a sztori igaz-e, de előfordul ilyen. Nekem is van olyan ismerősöm, akinek a húga nemcsak összejött az ismerős exével, össze is házasodtak, lettek gyerekeik.

tegnapelőtt 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Hmmm, nincs a csajnak esetleg egy húga?

Lehetőleg olyan, akiben... akarom mondani, akivel már járt a tesód?

tegnapelőtt 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
68%

9-es: ilyen esetben a TULAJDONJOGÁT nem védi a te haszonélvezeti jogod, attól eladhatja az ingatlant, megakadályozni nem tudod.

Az más kérdés, hogy kevesbbet fog érte kapni, mint haszonélvezet nélkül, mert az új tulajra is érvényes a haszonélvezeti jogod, de az eladásba semmiféle beleszólásod nem lenne.

tegnapelőtt 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
42%

"De ha valaki szereti mas levetett cuccat, az ot minositi"

Gondolom, te CSAK SZÜZ partnerrel jössz össze, mindenki más ugyanis "levetett cucc"!

tegnapelőtt 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Szia . Nem tudom hány évesek írják neked a válaszokat … de van sejtésem. Én egy másik korosztály szemszögéből máshogy látom a dolgokat .. Örök igazság , hogy pasid lehet bármennyi … viszont a családod mindig a családod marad . Van egy másik mondás ami szerintem nagy igazság , mégpedig : A büszkeségen túl lépni a legnagyobb erény .Szép és becsülendő dolog hogy rendezni szeretnéd a viszonyotokat 😊

Persze hogy meg fog / fogtok bocsájtani egymásnak . Biztos nem egyszerű elkezdeni , jár az agyad miként tedd meg az első lépést …

Ha másképp nem megy , az is jó ötlet lehet , ha leírod neki a gondolataidat stb … Biztos meglepi majd , mert nem számít rá …. De el fog gondolkodni .. egyébként biztos hogy őt is zavarja valahol a kialakult helyzet . Szurkolok nektek 🙋‍♀️😊!

tegnapelőtt 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%

#14:

Ha neked egy ember csak egy levetett cuccal egyenlő, akkor te egy igazi primitív tulok vagy. De úgy látszik, erre te marhára büszke is vagy a kis kacsintós szmájlikáddal.

tegnapelőtt 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!