Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az exemmel jár testvérem, és...

Az exemmel jár testvérem, és úgy összevesztem vele, hogy már tavaly október óta nem beszélteünk. Megfog valaha bocsájtani?

Figyelt kérdés
Túlreagáltam a dolgot, mardos az önvád.

tegnapelőtt 12:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Inkább te megbocsájtasz-e? Ez egy nagyon undorító felállás, nem csoda, ha kiakadtál.
tegnapelőtt 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én készen állok rá. Az év elején még én is haragudtam
tegnapelőtt 12:06
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez nagyon kellemetlen. Nem értem hogy a lánynak hogy nem kínos ez a felállás?
tegnapelőtt 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
8%
Lehet, hogy ő vár a bocsánatodra, okkal.
tegnapelőtt 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Miért kéne neki megbocsájtania?

Ő jött össze az exeddel. Az ő döntése miatt romlott meg a kapcsolatottok. Ha nem jött volna össze az exeddel ma is jó lenne tesóddal a kapcsolat.

Szerintem ne kérj bocsánatot. Vagy mérlegelj melyik a fontosabb, az igazad vagy a szeretet.

Amúgy ha újra jó lenne a kapcsolat akkor is az maradna mikor már a szemeid előtt is enyeleg a tesód az exeddel? Lenne gyomrod nézni?

tegnapelőtt 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj hogy ha neki ez egyszer belefért akkor óvatosnak kell vele lenni. Mindenesetre ha megbocsájtasz, és bekejobbot nyújtanál, akkpr irj rá, hogy átgondoltad, már nem haragszol, és sok boldogságot kívansz nekik, valamint hogyha csúnyákat mondtál rá, azért kérj elnézést. Ezután már nála a labda.
tegnapelőtt 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
15%
Ez kellemetlen egy helyzet... amit tudsz tenni hogy felveszed a testvéreddel a kapcsolatot és átbeszélitek
tegnapelőtt 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
Ez nagyon erkölcstelen dolog a testvéredtől, inkább neked kellene igényt tartani bocsánatkérésre az ő részéről, nem fordítva.
tegnapelőtt 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
14%
Jobban belegondolva, ha lenne gyerekem, átadnám neki a házasságellenes nézeteimet. Konzervatív ember vagyok de a házasság intézményétől borsódzik a hátam. Ráiratnám a házat, de a haszonélvezeti jog az enyém lenne. Élni élhetne a házban, családot alapíthat benne, DE ha összeházasodna bárkivel is akkor, legalább az én haszonélvezeti jogom megvédheti a vagyonát, legalábbis addig amíg élek. Ha meg már házas lenne és elakarja adni, hogy a házastársával venni egy másikat, ám legyen MIUTÁN aláírtak egy házassági szerződést. Itt nem kapzsiságról van szó. A mai világban az emberek kiszámíthatatlanok. Valakit egy angyalnak ismered meg de valójában egy szörnyeteg....
tegnapelőtt 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
9es akkor főleg a tulajdonjogot nem kéne ráiratni.
tegnapelőtt 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!