Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a hülye tesómmal?

Mit csináljak a hülye tesómmal?

Figyelt kérdés
A húgom kitalálta, hogy híres filmrendező akar lenni, úgyhogy most amikor csak tud, a telefonjával rohangál és mindent lefilmez. Tegnap levideózott, ahogy alszom és be akarja vágni a filmjébe, de én egyáltalán nem akarok szerepelni a hülye mozijában. Mit csináljak, hogy végre leálljon?
szept. 17. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
#10, hagyhassa érvényesülni úgy, hogy nem videózza alvás közben. Szerintem ez nem a hobbihiány miatt van.
szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
10-es itt nem azzal van a gond, hogy a kistesónak hobbija van, hanem hogy a srácot is belevonja, a kárára..... Engem is vettek fel tudtom nélkül videóra...... Hatalmas balhét csaptam belőle..... Azért ez nem játék, hogy embereket tudtuk nélkül fotózu k, videózunk......
szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

Ezzel sérti a személyiségi jogaidat, szóval ha bárhol nyilvánosságra hozza a rólad készült felvételeket, simán mehetsz anrendőrségre (ha kiskorú, ha nem).

Ha vele nem tudsz dűlőre jutni, szólj a szüleidnek, hogy állítsák le.

szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, igen Spielberg gyerekkorában vsz. nem voltak még olyan szigorú szabályok az ember személyiségi jogaira vonatkozóan, mint most. Ha ezzel akakr foglalkozni, akkor nézzen utána annak is, hogy milyen korlátokat kell bertartania, mert nagyon megütheti a bokáját, ha egyszer olyat filmez le, aki nemcsak vezsekszik vele emiatt.
tegnapelőtt 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%
Filmezze a macskát, kutyát, csótányt a parkban. :D De felőlem filmezhet engem is, bár nem lesz egy izgalmas valami a végeredmény.
tegnap 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!