Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a hülye tesómmal?

Mit csináljak a hülye tesómmal?

Figyelt kérdés
A húgom kitalálta, hogy híres filmrendező akar lenni, úgyhogy most amikor csak tud, a telefonjával rohangál és mindent lefilmez. Tegnap levideózott, ahogy alszom és be akarja vágni a filmjébe, de én egyáltalán nem akarok szerepelni a hülye mozijában. Mit csináljak, hogy végre leálljon?
szept. 17. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Hány évesek vagytok? Az eléggé fontos.
szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Ne állítsd le a hobbit illetően, lehet bejön neki, de szerintem hamarabb megunja, úgy érzem még kis fiatal. 💁🏼‍♀️


Viszont, ha zavar, hogy téged is felvesz, azt teljes mértékben megértem és határt kell szabni ennek.

Gondolom gyerekek vagytok, szólj a szüleidnek, ha a kis testvér nem hallgat rád.

szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Én kivágnám a telóját az ablakon, ha nem fejezné be.
szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én 17 vagyok, tesóm pedig október végén lesz 15.

Annak örülök, hogy ennyire szereti a filmeket, meg ha ezzel fog foglalkozni, az tök jó. Az a része idegesít, hogy meg se kérdez, hogy lefilmezhet-e, én már kezdek paranoiás lenni, hogy bárhol vagyok, lesből levideózhat.

szept. 17. 18:32
 5/15 anonim válasza:
90%
Szerintem csak egyszerűen mondd meg neki, hogy nem szeretnél részt venni a filmben és téged ne filmezzen le. Vagytok ennyire jóban, nem?
szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

**Egy 14 éves lekameráz a telefonjával**


Te: Nem akarok a mozijában szerepelni!

szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Hát azért az már annyira nem dedó.

Én olyan oldalról próbálnám meg, hogy ha komolyan gondolja, akkor talán csinálja is komolyan.

Mert ezzel nem jut messzire.


15 évesen lehetne annyi esze, hogy megrendezi a jeleneteket, ehhez meg színészek kellenek.

Ehhez meg írjon forgatókönyvet, válogasson be embereket.


Vagy ha dokumentum, akkor meg valami érdekesebbet találhatna, amit érdemes dokumentálni. Menjen, készítsen interjút valakivel, filmezze a természetet.

szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Spielberg is filmezte a családját ennyi idős korában, olvasta az életrajzában, szerintem onnan vette az ötletet.

Nem akarom, hogy azt higgye, hogy nem szeretem, vagy nem támogatom, de tényleg jó lenne, ha olyanokon gyakorolna, akiket nem zavar, ha rögzítik őket.

szept. 17. 18:59
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Levideózod/lefotozod egy előnytelen pillanatában majd megfenyegeted, hogy ha a rólad készült felvételt felhasználja akkor te meg kirakod a közösségi médiába a neki kínos felvételeket.
szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd érvényesülni! És legyen saját hobbid, ne az övét akadályozd!
szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!