Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Én lennék a rossz testvér?

Én lennék a rossz testvér?

Figyelt kérdés
A tesommal együtt nőttünk fel, mindig jóban voltunk. Mindig ő volt aki ki húzott ha bajba voltam. Nekem nem csak az iker tesóm volt hanem a legjobb barátom, de ahogy felnőtünk ez még változott. Ha beteg a fiam jön gyógyszerrel, édességgel, mese és színező könyvekkel. Ha elfogynak a cukrom rögtön hoz, ha fuvarra van szükségem rögtön itt van értem. Kiderült hogy vese beteg, erről én csak most tudtam amikor a férje el szokta magát. Nem hadja hogy én is segítsék neki. Volt úgy hogy fél évre eltűnt és csak a kórházban toppant be hogy „helló jöttem megnézni a babát". Nagyon rossz testvérnek érzem magam hogy nem hadja hogy segítsek. Megbeszélni se tudom vele mert nem jön át hozzám szinte soha, hívásra soha nem is reagált, az üzeneteket el olvassa de ha nincs SOS akkor nem reagál.
jún. 25. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz. Ha nem egy át hozzád, akkor menj te. Ha ő csak úgy betoppanhat hozzátok, akkor te is.

Ha vele nem tudsz beszélni, beszélj a férjével, érdeklődj nála.

jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Nekem úgy tűnik hogy csak kötelessegből segít, mert a testvére vagy. Ha tényleg nagyon érdekelné mi van veled akkor reagálnak a megkereséseidre, meg úgy általában neki is lenne igénye arra hogy kommunikáljon veled. Úgy néz ki nincs erre igénye.


1. Felreértetted. A kórházba toppant be nem hozzájuk.

jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mond azt neki hogy beteg a gyereked, fozz egy kávét és mikor oda ér kozold vele hogy beszélgetni akarsz vele.
jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!