Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ilyen testvérről mi a véleményed?

Ilyen testvérről mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy gyermekelhelyezési perem lesz. Én pedig megkértem a nővéremet, hogy legyen a tanúm, és mondja el azt amit lát/látott eddig amikor nála voltam a kislányommal. Támassza alá azt, hogy szeret engem a gyerekem, boldog velem, vele, a családjával. Csak és kizárólag az igazat, nem kértem hogy bármi mást tegyen az ügyemben.

Azonnal igent mondott....aztán mikor címet egyeztetünk a tanúsághoz és az idézéshez már kétségei voltak.

Utána az ügyvédemmel próbáltam megnyugtatni, de hasztalan.

Kifarsult és nem fog tanúskodi se értem se a gyerekem érdeke miatt se, mert hogy ő lámpalazas és az exem ügyvedje biztosan kicsinálná őt.

Próbáltam meggyőzni hogy itt egy kisgyerek érdekéről, jövőjéről van szó, nem pedig rola, de hasztalan. Ő az egészben csak a saját kínos helyzetbe kerüléset látja.


Szüleink már nem élnek....ő lett volna az 1. Számú és legbiztosabb tanúm, aki bizonyítani tudja a szülői alkalmasságom....


Mi erről a véleményed?


2022. nov. 10. 18:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
54%
A nővéredet ezek szerint nem érdekli, látja-e még az unokahúgát/unoköcsét...
2022. nov. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
42%
nem lehet, hogy a nővéredet megfenyegették, hogy ne merjen tanúskodni? Ha ilyen durva a helyzet az exedéknél, akkor simán el tudom képzelni.
2022. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

20.

Az első gondolotom nekem is ez...

Hogy ha életem legfontosabb dolgában nem képes mellém és a kislányom mellé állni, akkor nincsen helye az életünkben tovább.

De mint írtam szüleink már nincsenek, így a család nekem a kislányom, a testverem az ő felnőtt lányai és nekik az én lányommal egy korú lányai.

Ha kírnám az életünkből a gyeremtől venném el a szeretett unokatesóit.


21. Ezek szerint igen....sajnos.


22. Nem. Exem meg a palija két csóró senkihàzi. Nincsen pénzük ilyesmire hogy tanúkat fenyítsenek.

Pont ez az legfőbb bajom, hogy a gyerekem azok után, hogy mindene megvolt és velem jóletben élt zöldöveztben szép helyen, külön szobával biztos jövővel.

Most egy pusztulat helyen lakik 1 szobás albiban a 8kerben... Az iskola ahova meg ahova jár?

és az osztály amibe?

3 gyerek magyar a 28ból. A többi cigány ukrán kínai. E miatt cigány nyelven tanulják a dalokat énekórán....mivel az a többség anyanyelve.

2022. nov. 11. 10:32
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
A nőt is felül lehet vizsgalni a lakhatási körülmények miatt
2022. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

24.

Termeszetesen kiküldtem a csaladvedelmet hozzá mikor megtudtam és láttam hogy hol él.

Erre jött a papír a csaladvefelmistől, hogy van külön ágya, tiszták a ruhai, így a tartasi körülményei megfelelőek....hiába 1 csöves putri igazából.

2022. nov. 11. 10:53
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Most minden vádaskodás nélkül mondom, és teljesen függetlenül a láthatási vitától, hogy akkor azért érdemes elgondolkodnod, hogy a feleséged miért lakik szívesebben az egyszobás albiban a nyóckerben a csóró férfival, ha veled egy zöldövezeti, középosztálybeli környezetben élhetett. Nagyon úgy tűnik, hogy bárhová elment volna előled.
2022. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Az asszony volt hűtlen vagy te csináltál vele valamit?
2022. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy ez most ide tartozna 27....


De legyen. Annyi a lényeg hogy volt 1 súlyos balesetem. Mikor kijöttem a kórhazból úgy nezett ki hogy tartósan lerobbant leszek és az is maradok.

Eközben a nő megcsalt és miután lebukott lelépett a gyerekkel.

Én meg kitartó munkaval felépültem szinte ugyan olyan egeszsegesre mint voltam és vissza akarom kapni azt akit evekig neveltem akit a legjobban szeretek, aki a vérem és aki az életem értelme.

2022. nov. 11. 13:26
 29/29 anonim ***** válasza:
0%

"Próbáltam meggyőzni hogy itt egy kisgyerek érdekéről, jövőjéről van szó, nem pedig rola, de hasztalan."


Nem. Itt most a nővéred érdekéről, jövőjéről van szó, nem pedig a gyerekedről.

2022. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!