Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ilyen testvérről mi a véleményed?

Ilyen testvérről mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy gyermekelhelyezési perem lesz. Én pedig megkértem a nővéremet, hogy legyen a tanúm, és mondja el azt amit lát/látott eddig amikor nála voltam a kislányommal. Támassza alá azt, hogy szeret engem a gyerekem, boldog velem, vele, a családjával. Csak és kizárólag az igazat, nem kértem hogy bármi mást tegyen az ügyemben.

Azonnal igent mondott....aztán mikor címet egyeztetünk a tanúsághoz és az idézéshez már kétségei voltak.

Utána az ügyvédemmel próbáltam megnyugtatni, de hasztalan.

Kifarsult és nem fog tanúskodi se értem se a gyerekem érdeke miatt se, mert hogy ő lámpalazas és az exem ügyvedje biztosan kicsinálná őt.

Próbáltam meggyőzni hogy itt egy kisgyerek érdekéről, jövőjéről van szó, nem pedig rola, de hasztalan. Ő az egészben csak a saját kínos helyzetbe kerüléset látja.


Szüleink már nem élnek....ő lett volna az 1. Számú és legbiztosabb tanúm, aki bizonyítani tudja a szülői alkalmasságom....


Mi erről a véleményed?


2022. nov. 10. 18:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
1%
Ha nő vagy, akkor érthető mivel a gyereknek az anyjánál a helye(ha felelősségteljes ember)!
2022. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%

Mit számít, hogy mi mit gondolunk. Attól leszel boldogabb ha lefikázzuk?


Meghallgatnám a testvéredet is, hogy adja elő az ő álláspontját előtte.

2022. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
19%
Nyilván önző.
2022. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
62%
Jó lenne kicsiket többet tudni a sztoriról.Szomorú hogy mindenhez pereskedni kell,véletlenül se próbáljátok meg valahogy megállapodni(1 hét anyunál 1 hét apunál).
2022. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon kevés férfi képes úgy foglalkozni egy gyerekkel mint a nők! Ez tény!
2022. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
23%

#5:

Nem kell ide a femináci propagandád, köszi.

2022. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
15%
#5 igazad van. Meg az is igaz, hogy nagyon kevés nő tud úgy foglalkozni egy gyerekkel mint a férfiak. Ez is tény!
2022. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon kevés férfi képes úgy foglalkozni egy gyerekkel mint a nők! Ez tény!
2022. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
És?
2022. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Szóval férfi vagyok.

Tehát 200%os minusszal indulok a perben.

Közös felügyelet sajnos nem pálya.

Anyukának új bakja van, így az állaspontja szerint én takarodjak a gyerekem életéből, mert neki màr más az apja.


Szerintem meg ez beteg gondolkodás amiből ki kell mentenem a kisgyerekem és visszahelyezni őt abba a nyugalomba és biztonságba amiben eddig élt...velem.

2022. nov. 10. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!