Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem állandóan lopkod...

A nővérem állandóan lopkod tőlem és anyámtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy csomószor volt már, hogy kérdezés nélkül használta a cuccainkat, konkrétan lopkodja őket. Például használta a fésűmet, anyukám sminkjét, a biciklimet, és a töltőmet is elvitte... Mit tudok tenni ellene? Ha megpróbálom tőle visszavenni, elkezd velem ordibálni hogy önző vagyok, és elkezd engem verni, karmolászni (nagy körmei vannak) és tépni a hajam. Anyám ezzel nem foglalkozik és nem segít sehogy sem. Apám pedig nincs hogy segítsen.

2022. febr. 13. 00:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elköltözni nem tudok, mivel még nem vagyok elég idős, ő pedig nem hajlandó rá.
2022. febr. 13. 00:06
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Most őszíntén... Ki az aki ezeket még nem nyúlta le a testvérétől/ anyukájától? (Talán a fiúk a sminket nem)


A lopkodás azt jelenti, hogy elveszi a pénzed/kártyád. Kifosztja az házat, és visz mindent ami értékes.


Azért nem kell egyből elköltözni.

2022. febr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Túlreagálod szerintem is.
2022. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Ez nagyon durva! Utáljátok is egymást?
2022. febr. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Gondolj bele multkor a szülők kutatták át a szobát, ahhoz hol van ez.... :)
2022. febr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha karmolászni kezd, akkor pofon kell vágni. Ami a te tulajdonod, arról te döntöd el, kinek adod oda és kinek nem. Ő nem döntheti el ezt helyetted.
2022. febr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Irigy vagy kérdező, neked se fog túl sok jutni az életben.
2022. febr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Családon belül azért ennek tényleg nem kellene ekkora traumát okoznia, Kérdező. Miért romlott meg ennyire a kapcsolatotok?
2022. febr. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
De beteg ez az egész. A felvetés és a válaszok is.
2022. febr. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Nézz utána, mi a lopás.
2022. febr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!