Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek is bolond a...

Szerintetek is bolond a testvérem, hogy tulipánnak nevezte el a macskát?

Figyelt kérdés
Egy fehér-szürke foltos lány macskát fogadtunk örökbe. A hülye bátyám tulipánnak nevezte el :DD szerintem vicces, és egyáltalán nem macskának való. Anyáék is csak röhögtek.

2021. aug. 9. 18:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

Nem, mert szerintem aranyos..ezért miért kell lebolondozni?

Sőt egyedi.

Egy aranyos név és ennyi. Az hogy más mit gondol, ne érdekelje őt ha tetszik neki...

2021. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
A macskának mindegy, más véleménye meg nem számít!
2021. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
19%
Attól függ hány éves a bátyád. Én már láttam Tulipán nevű amstaffot. Na az fura volt, egy macskának még elfogadható név.
2021. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
na erre mondok egy sztorit. egyszer volt egy macskánk .már nem tudom mi volt a rendes neve . Én egyszerüen Pinának hivtam és egy idö után csak arra halgatott. egyszer édesanyám hivta a házunk teraszán hogy pina pina gyere enni. jöttek az imerösök az utcán és csak röhögtek . anya meg csak puffogott hogy lehetek ilyen hülye hogy igy neveztem el a macskát 17 voltam. ennek a korhoz semmi köze utolsó .egyszerüen vicces és ilyen történetek lesznek belöle. most van egy kokain nevü kutyánk. :D
2021. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi baj ezzel a névvel? Nekem meg Dominó a macskám neve....De volt már Nyüzsi, Lili, sőt Nemtom is....
2021. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem köthető korhoz, hisz mindenki úgy ad nevet ahogy akar és ha ez tetszik épp kortól független szerintem aranyos és ötletes. Nem értem mi cikizni való van ezen. Én is valami hasonlót adnék ha lenne nekem. Ne cikizzétek ha tetszik neki, anyádék is azért röhögtek mert lehet aranyosnak találták. Én 23 vagyok de még mindig ilyen cuki neveket adnék ha lenne állatom.
2021. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos név. Jobb, mint a cirmi.
2021. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Az a bolond s a hülye kedves kérdező, aki ezt nem tudja elfogadni
2021. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én Uborkának nevezem a nyulamat . Mindenkinek tetszik .
2021. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes, hogy itt szerintem minden jó válasz és felpontozzák de mégis valaki lepontoz mindent..
2021. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!