Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lesz4r a bátyám, mit kéne tennem?

Lesz4r a bátyám, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Régen még tök jó volt, mentünk együtt biciklizni, de mióta van egy csaja azóta minden nap vele van, és semmibe vesz. Most azt érzem, hogy tönkre akarom tenni a kapcsolatukat. Egyáltalán szabadna ilyennek az eszembe jutni? Nagyon fáj, hogy régen minden jó volt, most meg leszar, játssza a nagyfiút. És ez egyik pillanatról a másikra történt.

2021. febr. 19. 14:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy rosszul esik mindenkinek, hogy sosincs itthon. Ha itthon van, akkor is a szobájában videochatel a csajával.
2021. febr. 19. 14:28
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

“köztünk viszont nem igazán, vagy ha félremegy akkor sincs gáz mivel testvérek vagyunk.”


No öcsi, ebben oltári nagyot tévedsz!

Nem egy, nem két olyan embert ismerek aki alig vagy egyenesen semmit nem beszél a testvérével.

És tudod, ha a kotnyeles öcsém normális megbeszélés helyett bele merne avatkozni a kapcsolatomba, lehet, én is hasonlóan cselekednék!

2021. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
28%
Próbálj meg vele beszélni, szerintem észre sem veszi, vagy csak nem akarja
2021. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Hány évesek vagytok?
2021. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves vagy, 12? Ideje lenne felnőni...
2021. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%
Én kapcsolatomat tennéd tönkre, én megtagadnálak úgy ahogy vagy, öcsipók. Már bocs.
2021. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
97%

Talán el kellene fogadni, hogy ez az élet rendje. Ha nem ezzel a csajjal fog összaházasodni, akkor majd egy másikkal és nem leszel egész életedben te a világ közepe. Lesznek gyerekei is és megváltozik a fontossági sorrend, mert felnő. Neked is fel kéne.


Érdekes, a tesómnak is van családja, ugyanúgy szeretem és ugyanolyan jó a viszonyunk annak ellenére, hogy a heti 1 találka lecsökkent havi 1-re.

2021. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Keress barátot, barátnőt.
2021. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre akarod tenni? Akkor nem csak simán leszar, hanem kifejetten utálni is fog...
2021. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
87%

Semmit.


Én meg is nyúználak, ha szántszándékkal tönkre tennéd a kapcsolatomat azzal akivel a jövőmet tervezem.

2021. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!