Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kifizetnétek a gyereketnek az...

Kifizetnétek a gyereketnek az egyetemen a mesterszak tandíját ha csak önköltségesre kerülne be?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 09:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Dolgozik már a fiam nem keres annyit hogy tudja fizetni a tanulmányait. Természetvédelmi mérnökire szeretni menni.
2019. máj. 1. 12:47
 12/17 anonim ***** válasza:
15%
Tehát akkor ott hagyna a munkahelyet? Haza költözne és a tanulmányok fizetése mellett el is kellene tartani? Van rá kereted?
2019. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
A munka és az egyetem nem zárja ki egymást. :)
2019. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Attol fugg milyen a munka, milyen az egyetem es milyen az, aki ezt a kettot kombinalni akarja, utolso.
2019. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem fizetném ki, mert ha csak önköltségesre jutott be / tanulmányi eredmény miatt/ akkor nem elég szorgalmas. Az se mindegy, hogy milyen szakról van szó, mert mesterszakok is vannak teljesen fölöslegesek és a munkaerő piacon értéktelenek.
2019. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
11%

Nem

Valszeg ha arra menne akkor kozben a testverei lennenek egyetemeistak

Harmat nem tudnek finanszirozni ...

De szerencsere mindegyik kituno szal ez az eset remelhetoleg nem fog megvalosulni...

2019. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azt nem biztos, hogy kifizetném, mert értelmetlen, elmondhatja magáról, hogy egyetemet végzett, de ettől nem lesz több. Max ha komolyabb ambíciói lennének a téren és doktorálni szeretne. Egy tanári msc-t gondolkodás nélkül fizetnék, mert anélkül nem taníthat.
2019. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!