Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a 17 éves fiadat a detoxiká...

Ha a 17 éves fiadat a detoxikálóból kéne hazavinned, leszidnád vagy örülnél neki, hogy szerencsére nem lett nagyobb baja?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 14:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer majdnem mindenki átéli ezt az állapotot(én is voltam detoxban)és az emberek 95% rájön hogy nem jó ha nem beszámítható és nem fordul elő többet.
2019. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

A lelkem mélyén örülnék, de az 100%, hogy olyan verést kapna, hogy összefossa magát!

És hiába sipítozna, vagy menne a katonai suliba érettségi után, vagy ha nem, akkor ahová akar!

SOHA nem tűrném a piát és pláne a drogot! Nálunk ez alapszabály! Szivar és prosti mehet, hallucinogén nem!

2019. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit leszidnám, de örülnék, hogy nem lett nagyobb baja. Szarul fogja magát így is érezni. Én nem voltam soha detoxban, csak pár haverom. Ők azt mondták nagyon nem kellemes a dolog, figyelnek rá, hogy a lehető legkellemetlenebb érzés legyen az egész. Meg persze másnap is eléggé fájdalmas és egész nap rosszul van. A heverjaim akik voltak detoxban utána pár hónapig piára rá se néztek, később is csak szolidan mert inni.

Kell néha egy egy ilyen kellemetlen eset is. Majd tanul belőle.

2019. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire fogyatékos, nem szidnám le úgyse lenne értelme, nem fogná fel. Viszont többet nem adnék pénzt bulira, és 18 éves koráig nem mehetne sehova.
2019. febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16 éves a fiam. Nincsenek illúzióim. Igyekszem minél többet megbeszélni vele és eddig az a benyomásom, hogy jól működik a dolog nagyon. Én is voltam csatak részeg fiatalon, csináltam olyat, amiért a fiam megnyúznám. Pont a multam már pár napig a detox után hagynám, míg talpra áll, igyekeznék inkább csak megbeszélni a dolgot. Mondjuk sokat számít, hogy ki a főnök a háznál. Nálunk én vagyok és van súlya a szavamnak. Szerintem meg lehet beszélni ezt is.
2019. febr. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%
11es, az én ismeretségi körömből érdekes módon senki nem került detoxba, de még csak ahhoz közeli állapotba se :-D Sőt, nem is ismerek senkit aki ott lett volna, tehát az a kijelentés, hogy majdnem mindenki eljut odáig, erősen túlzó. Csak a fogyatékosabbja, aki képtelen felismerni a saját korlátait. Igen igen, az értelmesebbnek ez megy már tiniként is.
2019. febr. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Örülnék, hogy nem lett nagyobb baja.Utána ha túljutottunk rajta, beszélgetnék vele, miért történt a dolog.

Az én 16 éves fiam egyszer nagyon beivott, nem került detoxikálóba, de teljesen elment a kedve az alkoholtól.Azóta sem iszik, soha semmit.Most 28 éves.

2019. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!