Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, akik valódi ok nélkül...

Szülők, akik valódi ok nélkül fúrtátok a gyereke (i) tek párkapcsolatát, házasságát, megérte? Milyen most a kapcsolat a gyereke (i) tekkel, aki (k) nek megkeserítettétek így az életét?

Figyelt kérdés

A saját családomban is van erre sajnos példa, anyai nagyanyám a szüleim házasságát, a fia házasságát, és a harmadik gyereke párkapcsolatát is (ami nem lett házasság, de gyerek lett belőle) fúrta folyamatosan, most meg csodálkozik, hogy egyedül van és nem nagyon látogatja a család.

Sajnos a szüleim vitték tovább a rossz szokást, mert rám és tesómra is nagyon ránk szálltak, így inkább távolságtartók vagyunk mi is velük, nincs igazi kötődés családon belül.


2018. dec. 7. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Betehetnél még pár zárójeles betű(ke)t a kérdésbe!
2018. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Andizsuzsi ***** válasza:
71%
Komolyan gondolod, hogy van szülő, aki szándékosan, ártó szándékkal fúrta a gyerek kapcsolatát, az most itt válaszolni fog?
2018. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
M(o)st szidat(n)i aka(r)ja a s(z)üleit m(e)rt ép(p) ol(y)anja (van).
2018. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Nincs olyan szülő, aminok nelku, fúrna, csak azért, hogy a gyerekenek rossz legyen. Nyilván számára van valami ok, ami ezt kiváltotta. Ez lehet valós, amit a gyerek a rózsaszín kodtol nem lát és lehet olyan is, ami csak a szülő számára létezik.
2018. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nálunk ez több generációs probléma. Csak remélni merem, hogy van, aki magába is néz, ha eltávolodnak tőle a gyerekei, és nem a gyerekét vádolja hálátlansággal.
2018. dec. 7. 11:39
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

..."ami csak a szülő számára létezik."

Vagyis nincs oka. 😄


Anyósom ilyen. Egyszercsak megunta a Férjem, elköltöztünk a közelből és nem látta az unokáit. Vagyis képről igen, amíg hajlandó voltam küldeni.

Azóta minden ismerősnek sír, hogy milyen gonosz vagyok és szegény fia nem találkozhat Velük. Meg ő nem csinált semmit, csak jót akart. Szóval nem változott semmi, mert a külvilágnak ő az áldozat. Hogy belül mit érez valójában azt csak ő tudja (vagy nem).

2018. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

6!


Neked sosem volt még olyan, hogy valaki rettentő unszimpatikus annak ellenére hogy soha egy rossz szot nem szolt hozzád ?

2018. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

#7 De. De attól még nem fúrom ki a családból\baráti körből\munkahelyről.

Nem kell jópofizni egymással, de aljas eszközökkel bántani sem.

2018. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Ezek boldogok, mert:


1: magukkal foglalkozhatnak 0-24-ben

2: mindenhol sírhatnak és sajnáltathatják magukat, hogy a család milyen volt velük "ok nélkül", és ők mekkora áldozatok

3: lesz nyugdíjuk (velünk ellentétben)

4: végül ha lerobbannak, bemennek otthonba.


Nekik nincs szükségük senkire, csak önmagukra.

2018. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

9 voltam. Látom lepontoztatok.


Múltkor hallottam a boltban két hatvanas nőt. Azt mondja az egyik a másiknak:

- Ó, a férjem elvált tőlem a múlt hónapban, és a lányom is megszakította velem a kapcsolatot... - Közben semmi extra arccal pakolgatja a bevásárlókocsit, mint aki wellnessezni van, egy arcizma se rándul, hangján se érezni semmit.


Mert erről csak úgy lazán csevegsz a boltban...


Én meg így lestem kb. De hát két rokonnal kevesebb, neki mit számít. XD XD XD Azért lehet ezt is nullázni annak, aki magára ismer. :D

2018. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!