Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleimet a...

Hogy vegyem rá a szüleimet a macskára?

Figyelt kérdés

Eddig kertes házba laktunk de a szüleim szétmentek ott volt egy 4éves kandúr cicám és nem szeretném ott hagyni bár a szomszéd etetné,de én mégis mindenképpen el szeretném hozni az új lakásba.

Az a probléma hogy nem tudom hogy be lehetne-e szoktatni a 2.emeletre és hogy ilyen korba lehet-e ivartalanítani.

Anya talán még meg is engedné de a nevelőapám hallani se akar róla akárhányszor feljön a téma hogy én gondoznám stb azt mondja hogy ezt ismerem ugy se takarítanál utána.

Van a háznak egy közös kertje ahova le is tudnám vinni minden nap és esetleg játszani vele de egyébként lemozgatni se kell ugyanis a korát tekintve már nem túl játékos.

Van ötletetek hogy tudnám meggyőzni őket macska ügyileg?



2018. aug. 2. 21:44
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
Ha nem engedik meg és mindenképpen szeretnéd akkor még nyugadtan ivartalaníthatjátok. Ha nem akkor meg tudsz játszani a cicanevelde nevű internetes játékot (ez nem azt jelenti hogy rá akarlak venni hogy ezzel játssz én is úgy találatam meg, hogy éppen nem volt cicám és macskás játékokat böngésztem... :))
2018. aug. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%

Az a baj, hogyha a nevelőapád nem szereti a macskákat akkor bántani fogja.


Tapasztalat, én inkább ELVITTEM a perzsacicámat a barátnőmhöz, mert a mostohaanyám rühellte - pusztán azért, mert az enyém -, és ütögette, odébb rugdosta, direkt minden moslékkal etette, volt, hogy "véletlenül" kiengedte, meg ilyen finomságok. :(

2018. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg ha mostohádé IS a lakás, akkor bizony mondhatja azt, hogy macska ide nem jöhet.
2018. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A lakást most vettük és közösen vették
2018. aug. 3. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!